reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Podobno 16 grudnia. Ale najważniejsze żeby zdrowe bylo malenstwo[emoji5]
Poza tym już sama nie wiem mówiłam lekarzowi kiedy była iui a on mi tydzień ciąży uparcie liczy od ostatniej @.
Jak wy byście obstawiały w którym tygodniu jestem? Okres miałam 9 marca. Natomiast iui 28 marca. Mam dylemat jak ktoś pyta który to tydzien[emoji5]
Ja miałam transfer 22 grudnia a tygodnie ciąży mam od ostatniego okresu [emoji6]
 
reklama
No to troszkę małe były, dziewczyny mogą tu napisać, że większość pęcherzyków pęka przy 24-25 mm ja miałam iui zawsze na pęcherzykach powyżej 22 mm. Naciskaj lekarza, żeby przetrzymal pechole tak chociaż do 21-22 mm. A pytałam jeszcze o pękanie. Poproś o USG na drugi dzień żeby sprawdzić czy pękły [emoji6]
Hmm usg nie miałam. Kurcze, zmartwiłaś mnie wielkością pęcherzyków, a zasadniczo tym, że lekarz pomimo, że były niewielkie, wykonał zabieg. Pewnie wynika to z tego, że chciałam iść ścieżką bez wspomagania.Lekarz ma świetne opinie, dlatego to właśnie jego wybrałam, wiadomo. Sama już nie wiem.
W każdym razie bardzo Ci dziękuję :)
 
Hmm usg nie miałam. Kurcze, zmartwiłaś mnie wielkością pęcherzyków, a zasadniczo tym, że lekarz pomimo, że były niewielkie, wykonał zabieg. Pewnie wynika to z tego, że chciałam iść ścieżką bez wspomagania.Lekarz ma świetne opinie, dlatego to właśnie jego wybrałam, wiadomo. Sama już nie wiem.
W każdym razie bardzo Ci dziękuję :)
Spoko nie ma co się martwić [emoji6] ja też na początku nie wiedziałam nic na ten temat, tutaj mi dziewczyny uświadomily dużo i plis zaczęłam sama szukac i czytać.
 
A to nie tylko mi tak liczy[emoji5]
Tak zawsze liczą od daty ostatniej miesiaczki. Wpisz sobie w jakis kalkulator porodu na necie. Słyszałam też jak ktos ma dlugie cykle i zna dokładna date owulacji to wtedy od owulacji odejmuje sie 14 dni i to jest Twoj "pierwszy dzien ciazy "
 
Dzien dobry [emoji4] jestem mega malusi, ale juz jestem. 5t5d. Tak jak wg om. Na tą chwilę jest wszystko w porządku. Dostałam 5mg kwasu bo Pani Doktor uważa, ze jeżeli coś nie szkodzi w nadmiarze, a może pomóc to lepiej łykać. Zobacz załącznik 860080
Reqiem, właśnie uświadomiłam sobie, że miałam usg też dokładnie w 5tyg i 5 dniu i mój Kropek miał identyczny wymiar jak Twój 2,2 mm :D Zobacz!
 

Załączniki

  • DSC_0745.JPG
    DSC_0745.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
indexgwt.html

Reqiem, właśnie uświadomiłam sobie, że miałam usg też dokładnie w 5tyg i 5 dniu i mój Kropek miał identyczny wymiar jak Twój 2,2 mm :D Zobacz!
Jej to super, ze to mowisz bo jakos z tyłu głowy myslalam, ze jest troche za mały bo Doktor cos miwila, zanim zobaczyła kropka, ze pecherzyk ciazowy troszke mały bo 8.6mm i utkwiło mi to we łbie [emoji14][emoji14]
 
Jej to super, ze to mowisz bo jakos z tyłu głowy myslalam, ze jest troche za mały bo Doktor cos miwila, zanim zobaczyła kropka, ze pecherzyk ciazowy troszke mały bo 8.6mm i utkwiło mi to we łbie [emoji14][emoji14]
U mnie co prawda na tamtym etapie pęcherzyk ciążowy 10 mm, ale spokojnie :) fasolka go rozepcha do większych rozmiarów ;)
 
Spoko nie ma co się martwić [emoji6] ja też na początku nie wiedziałam nic na ten temat, tutaj mi dziewczyny uświadomily dużo i plis zaczęłam sama szukac i czytać.
wszystko się zgadza, tylko wiesz, jak już idę do lekarza to On mi sporo podpowie i doradzi ;) a mój należy do tych raczej milczących. Dzisiaj zaczynam pierwszy dzień cyklu, za dwa dni pierwsza dawka clo. Zobaczymy. a jest gdzieś tutaj na forum jakieś kompendium wiedzy odnośnie iui? rady porady?
 
reklama
wszystko się zgadza, tylko wiesz, jak już idę do lekarza to On mi sporo podpowie i doradzi ;) a mój należy do tych raczej milczących. Dzisiaj zaczynam pierwszy dzień cyklu, za dwa dni pierwsza dawka clo. Zobaczymy. a jest gdzieś tutaj na forum jakieś kompendium wiedzy odnośnie iui? rady porady?
Całe forum jest wielka encyklopedia wiedzy [emoji6] nie wiesz czegoś, pytaj śmiało, wszystkie tu jesteśmy w stanie odpowiedzieć jak znamy temat [emoji4]
 
Do góry