reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hey kobuetki. Dzisiaj dostaliśmy wyniki nasienia i nie jest dobrze... pojedyncze plemniki a,b,c, nieruchome d. W czerwcu mamy wizyte u lekarza,więc zobaczymy co będzie dalej. Podpowidzcie jakie badania możnaby zrobić, pokazać lekarzoei,żeby w miarę szybko doszło do inseminacji, bo innego wyjścia pewnie nie będzie. Jak długo czekalyscie na inseminację po wizycie u lekarza,z tymi badaniami,ze wszystkim?
 
Hey kobuetki. Dzisiaj dostaliśmy wyniki nasienia i nie jest dobrze... pojedyncze plemniki a,b,c, nieruchome d. W czerwcu mamy wizyte u lekarza,więc zobaczymy co będzie dalej. Podpowidzcie jakie badania możnaby zrobić, pokazać lekarzoei,żeby w miarę szybko doszło do inseminacji, bo innego wyjścia pewnie nie będzie. Jak długo czekalyscie na inseminację po wizycie u lekarza,z tymi badaniami,ze wszystkim?

Spokojnie tylko się nie załamujcie. My też mieliśmy etap ze mówili że męża wyniki nie są za ciekawe i jedyne wyjście to inseminacja a w ostateczności invitro. My byliśmy i androloga zapisał mężowi jakieś leki potem tylko lcarnityne. Potem zaczal mnie badać no i moje pecherzyki nie rosły i nie pekaly wszystkie badania przed iui zlecił on i w naszym przypadku potoczyło się w ciągu miesiąca miałam pierwsza iui i teraz jestem w ciąży :) nawet się okazało przed iui ze meza wyniki się poprawiły to był szok. ;)
 
Hey kobuetki. Dzisiaj dostaliśmy wyniki nasienia i nie jest dobrze... pojedyncze plemniki a,b,c, nieruchome d. W czerwcu mamy wizyte u lekarza,więc zobaczymy co będzie dalej. Podpowidzcie jakie badania możnaby zrobić, pokazać lekarzoei,żeby w miarę szybko doszło do inseminacji, bo innego wyjścia pewnie nie będzie. Jak długo czekalyscie na inseminację po wizycie u lekarza,z tymi badaniami,ze wszystkim?
U nas przed każdą inseminacją dostawaliśmy raport z ilości nasienia, przy ostatniej było na styk, żeby w ogóle do niej podejść. Niestety nie udało się, więc podjęliśmy decyzję o in vitro (nie żałujemy) ;).
 
reklama
Do góry