reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jestem w klinice w Lublinie. Szanse byly srednie. Ale udalo sie. Udrozniono mi oba jajowody. Bol niesamowity. Ale mam nadzieje ze bylo warto. Ok. 18.05 monitoring, 21.05 iui. Zastanawiam sie czym sie stymulowac? Kto mial po 2 pecherzyki po Letrozolu?
Świetnie że udało się udrożnić [emoji4] a w jakim szpitalu miałaś robione udrożnienie i jeśli mogę zapytać o nazwisko lekarza? Moja koleżanka ma podobny problem i zanim przejdzie do ivf chciałaby spróbować udrożnić jajowody, a że my z Lublina to nie musi szukać gdzie indziej [emoji6] teraz do dzieła, może pójdzie naturals [emoji16]
 
Spokojnie tylko się nie załamujcie. My też mieliśmy etap ze mówili że męża wyniki nie są za ciekawe i jedyne wyjście to inseminacja a w ostateczności invitro. My byliśmy i androloga zapisał mężowi jakieś leki potem tylko lcarnityne. Potem zaczal mnie badać no i moje pecherzyki nie rosły i nie pekaly wszystkie badania przed iui zlecił on i w naszym przypadku potoczyło się w ciągu miesiąca miałam pierwsza iui i teraz jestem w ciąży :) nawet się okazało przed iui ze meza wyniki się poprawiły to był szok. ;)
Ooo super, gratulacje. Załamania jako takiego nie ma,ale mąż strasznie drazliwy,nie mizba tematu tego poruszyc,bo zaraz się stresuje. W czerwcu mamy wizytę u lekarza w klinice leczenia nueplodnoscn, więc pewnie wszystko się wyjaśni. Tak myskakam właśnie,żeby zavzal brać cod na poprawe tego naduenia,moze skurat cis się ruszy. Jestem jeszcze przy małej nadziei.
 
U nas przed każdą inseminacją dostawaliśmy raport z ilości nasienia, przy ostatniej było na styk, żeby w ogóle do niej podejść. Niestety nie udało się, więc podjęliśmy decyzję o in vitro (nie żałujemy) ;).
My dopiero zaczynamy z tym wszystkim,wiec zobaczymy jak to będzie. A można wiedxiec ile bylo inseminacji?
 
Mi po clo rosły super. Nawet I 4, ale troche osłabiał endo. Po letrozolu raczej 1 po tabletce 1x1 od 3-7. A nie wyszło bo zatkane jajowody. I teraz sie zastanawiam czy nie ryzykować clo bo dużo rosło czy jednak letrozol bo mniej ale może jakość lepsza.

Evelevel szpital kliniczny 4 na Jaczewskiego 8. Po prostu ruszasz ze skierowaniem na ginekologie. A wcześniej zapisujesz się telefonicznie na termin kiedy masz sie zgłosić, 8-11 dc. Ja wyjatkowo poszłam 12-13 ale wcześniej unikać ciaży najlepiej bez wspołżycia. Następny termin był w czerwcu. Nie chciałam tyle czekać. Nie dostawałam się do konkretnego lekarza. Raczej nie jest ich wielu ktorzy to robią. Młody I przystojny. Mogę sprawdzić choć chyba nie ma to znaczenia. Tam po prostu to robią. Nigdzie indziej nie znalazłam. Nie jest to hsg a s-hsg inaczej selektywne. Ból udrażniania niesamowity. Jeden poszedł w miare, prawy trzeba było pchać 3 razy. Mało nie zeszłam. Ale jeśli za miesiąc będę w ciaży to warto było. Super Pani doktor Zalewska na odziale.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem w klinice w Lublinie. Szanse byly srednie. Ale udalo sie. Udrozniono mi oba jajowody. Bol niesamowity. Ale mam nadzieje ze bylo warto. Ok. 18.05 monitoring, 21.05 iui. Zastanawiam sie czym sie stymulowac? Kto mial po 2 pecherzyki po Letrozolu?
Ja clo i standardowo po 4 pęcherzyki.
Jestes z lublina u kogo się leczysz.?

27.04 test \beta po 2 iui
 
Do góry