reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Co do nasienia to i mój małż miał słabe, bardzo słabe a poprawiło się po stosowaniu androvit i l-karnityny i dużej ilości orzechów szczególnie brazylijskich no i ogólnie zmiana nawykow prawie nie pił ale popalał trochę mniej niż wcześniej ale jednak
 
Jestem w klinice w Lublinie. Szanse byly srednie. Ale udalo sie. Udrozniono mi oba jajowody. Bol niesamowity. Ale mam nadzieje ze bylo warto. Ok. 18.05 monitoring, 21.05 iui. Zastanawiam sie czym sie stymulowac? Kto mial po 2 pecherzyki po Letrozolu?

Super wieści!!! Gratuluję! :) No to teraz musi się udać!
Ja brałam clostylbegyt pół tabletki od 3 do 7dc przez 3 cykle i za każdym razem rosły 2 pęcherzyki.
 
Jestem w klinice w Lublinie. Szanse byly srednie. Ale udalo sie. Udrozniono mi oba jajowody. Bol niesamowity. Ale mam nadzieje ze bylo warto. Ok. 18.05 monitoring, 21.05 iui. Zastanawiam sie czym sie stymulowac? Kto mial po 2 pecherzyki po Letrozolu?
Ja. Obecnie 14t.c ciąży bliźniaczej :)

Super, że się udało [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
reklama
Do góry