reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anolianna dosc mocna ta kreska:)12dni po moga juz nie oznaczac ovit tylko kropka i za to trzymam kciuki:) jutro rano tescik z grubymi tlustymi kreskami prosze na poczatek dnia:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anolianna dosc mocna ta kreska:)12dni po moga juz nie oznaczac ovit tylko kropka i za to trzymam kciuki:) jutro rano tescik z grubymi tlustymi kreskami prosze na poczatek dnia:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm tłuste kreseczki nie są. Ale wydaje mi się ze jest troszkę mocniejsza choć mąż mówi ze poprostu chce żeby była mocniejsza. Ale jeszcze krew zrobie☺
 
Zapomniałam dołączyć focie ☺
 

Załączniki

  • 20180410_051829-1.jpg
    20180410_051829-1.jpg
    292 KB · Wyświetleń: 85
Dziekuje;) ale zacznę się cieszyć jak jeszcze badanie krwi potwierdzi:)

W takim razie Tobie tez gratuluje:D a cóż to za kontrakt w sensie o pracę lepsza chodzi?;)

Pracując w Holandii, pracuje przez biuro pośrednictwa pracy dla obcokrajowcow a po jakimś czasie można przejść na kontrakt z firma w której pracujesz (odpowiednik umowy o prace na czas określony w pl) ja już w tej firmie pracuje ponad rok i zaczęłam się starać o kontrakt bo kupujemy dom tutaj.

No i się udało. Podnosi nam to zdolność kredytowa. Dom mamy już wybrany, oferta zatrwuerdzona przez maklera. 15czerwca odbieramy klucze. Brak tylko potwierdzenia przyznania kredyty hipotecznego przez bank. Za tydz spotkanie z finansista
 
Pracując w Holandii, pracuje przez biuro pośrednictwa pracy dla obcokrajowcow a po jakimś czasie można przejść na kontrakt z firma w której pracujesz (odpowiednik umowy o prace na czas określony w pl) ja już w tej firmie pracuje ponad rok i zaczęłam się starać o kontrakt bo kupujemy dom tutaj.

No i się udało. Podnosi nam to zdolność kredytowa. Dom mamy już wybrany, oferta zatrwuerdzona przez maklera. 15czerwca odbieramy klucze. Brak tylko potwierdzenia przyznania kredyty hipotecznego przez bank. Za tydz spotkanie z finansista

To tym bardziej gratuluję i życzę powodzenia;)

Ja juz po pobraniu i do 17 na wynik czekam. Uff
 
reklama
Do góry