reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny nie wytrzymałam. Wiem rano powinnam test zrobić ale znow mnie piersi bolą i stwierdziliśmy z mężem ze jak ma pokazać to i teraz pokaże. Zrobiłam testa i nie wiem co myśleć. Oczywiście na początku jedna gruba krecha ale po chwili druga zaczęła się pojawiać. I jest taka blada ledwo widoczna ale chyba jest. Nie wiem co myśleć? Maż mówi żebym się nie nakręcala ze rano znów zrobię. Ale czy ta druga kreska musi być mocno widoczna? Dodam że zrobiłam dziesiątki testów i nigdy nie było nawet cienia tej drugiej echo_O
A miałaś zastrzyk z pregnylu albo ovitrelle w tym cyklu? Jeśli nie to nawet cień cienia wskazuje ciążę [emoji4]
Jeśli tak to może to być jakaś pozostałość po zastrzyku, ale tez nie musi [emoji4]
 
reklama
A miałaś zastrzyk z pregnylu albo ovitrelle w tym cyklu? Jeśli nie to nawet cień cienia wskazuje ciążę [emoji4]
Jeśli tak to może to być jakaś pozostałość po zastrzyku, ale tez nie musi [emoji4]

Miałam niestety ovitrelle:o no tak to by było zbyt piękne. . Lepiej się nie nastawiać. Zobaczę co jutro będzie.
 
Miałam niestety ovitrelle:o no tak to by było zbyt piękne. . Lepiej się nie nastawiać. Zobaczę co jutro będzie.
Leć jutro na bete z krwi [emoji4] zastrzyk utrzymuje sie zazwyczaj do 10 dni od podania ale były tu przypadki że i 13dp coś tam było bladego, a niestety nie ciąża.
Także powtórz z rana a najlepiej dodatkowo leć na bete.
Nie puszczam kciuków! [emoji4] oby to bylo to!
 
Dzieki;) jutro z samego rana zrobię test a potem skocze jeszcze na krew☺ odrazu poinformuje żebyś mogła puścić kciuki:) ech juz moja Iskierka nadziei przygasala a teraz się znów tli. Chyba dziś nie zasne... choć przy moim szczęściu to pewnie pozostałość po zastrzyku. :o Obym Miło Się Zaskoczyła Rano.
 
Leć jutro na bete z krwi [emoji4] zastrzyk utrzymuje sie zazwyczaj do 10 dni od podania ale były tu przypadki że i 13dp coś tam było bladego, a niestety nie ciąża.
Także powtórz z rana a najlepiej dodatkowo leć na bete.
Nie puszczam kciuków! [emoji4] oby to bylo to!

Cóż dziś właśnie jest 13 dzień. Jutro 14.. ech
 
Kwiecień - kalendarz
W tym miesiącu się uda!
@agatgagat - nowe szanse nowe nadzieje w IUI
10.04 @nuna85 decyzja co po laparo :) trzymamy kciuki za udrożnienie :)
10/11.04 @mstar testowanie
10.04 @anolianna testowanie
12.04 @demollka2 testowanie
13.04 @redferrari wizyta przed stymulacją do ivf
14.04 @reqiem testowanie po staraniach naturalnych
14.04 @jolancik testowanie
15/16 04 @Artemida90 termin @ po iui
19.04 @zuzik85 badania prenatalne
19.04 @HiperNova badania prenatalne
19.04 @cikulinka wizyta po skierowanie na laparoskopie
24. 04 @cikulinka decyzja co i jak
24.04 @Evelevel podglądanie maluszka,
30.04 @Evelevel USG II trymestru
No narobiło Nam się tych dat, mam nadzieję, że wszystkie ogarnęłam
Jakby coś kopiujcie i poprawiajcie
 
reklama
Dzieki;) jutro z samego rana zrobię test a potem skocze jeszcze na krew[emoji5] odrazu poinformuje żebyś mogła puścić kciuki:) ech juz moja Iskierka nadziei przygasala a teraz się znów tli. Chyba dziś nie zasne... choć przy moim szczęściu to pewnie pozostałość po zastrzyku. :o Obym Miło Się Zaskoczyła Rano.
Trzymamy kciuki [emoji6] pokaż testa[emoji39]
 
Do góry