reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
1520606377-9667968c918f254c-aaaaaa.jpeg

Cześć wszystkim ciotkom!!
9 miesięcy temu byłem słabym nasionkiem i jajem 19mm. A teraz jak otworzę buzię to cały szpital wie że jestem.
Trzymam moje małe kciuki za każdą z Was.
P.S tak między staraniami śpijcie dużo!! Pózniej nie będzie Wam dane [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Słodziak [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobiliście wielkie halo przez jedno słowo które zamiast napisać w czasie teraźniejszym, napisałam w czasie przeszłym ... ale to jakie mam przemyślenia to już nikogo nie interesuje. A podobno na forum się tak Bardzo WSPIERAMY! Jak zwykle ... kobieta kobiecie wilkiem. Jesteście tego kolejnym przykładem niestety i podejrzewam nie ostatnim.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej spokojnie:-) Jestem w tym tygodniu trochę do tyłu i dopiero doczytałam...zrozumiałam Twoją wypowiedź nieco inaczej. Moja mama stosowała antykoncepcję hormonalną i zaszła w ciąże, a ostatnio również moja koleżanka z pracy:-). Rozumiem Twój nastrój. Sama straciłam ciąże dwukrotnie na początku starań i do tej pory nikt nie potrafi mi powiedzieć dlaczego, choć naprawdę ze swojej strony i zgodnie z ówczesną wiedzą robiłam wszystko by się dowiedzieć. Każda z nas ma czasami doła, co też jest dla mnie zrozumiałe, bo sama przez to przechodzę choć naprawdę staram się po tylu latach patrzeć na to z dystansem. I choć czasami nie mam już siły, to jestem pewna że kiedyś będę mamą, i każdej kobiecie, która tego chce życzę z całego serca tego samego. Zatem, nie denerwuj się, tylko ciesz weekend'em, a kiedy tylko lekarz Ci na to pozwoli rozpocznij starania na nowo:-) Pozdrawiam
 
Dostałam zamiast clo lamette. Ktoś się może wypowiedzieć na ten temat? Nie widziałam się z lekarzem, mąż po prostu odebrał receptę i teraz zobaczyłam.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Dostałam zamiast clo lamette. Ktoś się może wypowiedzieć na ten temat? Nie widziałam się z lekarzem, mąż po prostu odebrał receptę i teraz zobaczyłam.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
ja brałam lamettę dwa cykle, na pierwszym urósł tylko jeden pęcherzyk a na drugim dwa ładne. czułam się bardzo dobrze, żadnych dolegliwości
 
Lametta nie upośledza wzrostu endometrium. Miałam 1 cykl z tym lekiem. Nie udało się. Zaszłam w ciążę przy kolejnym cyklu, kiedy robiłam sobie przerwę!
Ale to było już 6 lat temu!!

Teraz jestem po 1. IUI. Czekam na betę - chyba zrobię w poniedziałek...14 dni po iui
Ale czuję że się nie udało - żadnych objawów i piersi przestają boleć ...
 
Ostatnia edycja:
Dobry [emoji6]

Sosenka będziesz sprawdzala czy beta spadła do 0 ?

Anka a niech Cię zycie zaskoczy ! [emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
witajcie
życzę wszystkim wspaniałego weekendu :)
moja beta wczoraj 640, także rośnie ładnie. Wizyta pierwsza potwierdzająca ciążę 21 marca - równe 4 tygodnie od inseminacji.
pozdrawiam i niezmiennie trzymam kciuki :*
Piękna beta ! Gratulacje [emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Nie miałam usg, jestem w 4dc, jadę w poniedziałek do lekarza.
W sumie to nie wiem czemu mi zmienił jak z clo było ok.
Anula na pewno. W poniedziałek było 137 wiec dzisiaj pewnie już jest 0.
Pytałam lekarza, mam normalnie brać tabletki od jutra... nie robię nic na własna rękę [emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry