reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@Zuzik bo w ciągu tych lat jak zauważyłaś, co jakiś czas są tu dziwnie "pretensje" o nic. Ile można na to patrzeć. Jak nie piszesz samych dobrych rzeczy to jest źle bo dobijasz. Nosz kurna wiele z nas przeszła wiele i chce nowym dziewczynom przekazać jakieś doświadczenie, otworzyć oczy, że może lekarze jednak nie zawsze mają racje to jeszcze Cię zjadą.



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Mam 29 lat od 17 roku życia żyje żyje z partnerem obecnie juz mężem Nigdy sie nie zabezpieczaliśmy uważaliśmy ze jak będzie to ok na ale długo nie było jak miałam 24 lata urodziłam córcię ciąża bez większych komplikacji tyle tylko ze miałam mała macice , rok pózniej bez problemowo ciąża i poronienia w 4 miesiącu i do teraz nic chodziłam teraz po lekarzach dwa lata i słyszałam wszystko w normie jest ok aż dwa miesiące temu trafiłam na ginekologa który kazał zrobić prolaktyne z obciążeniem i powiedział ze tu jest problem biorę ten parlodel 2/1 od początku cyklu i liczę po cichu na cud dodatkowo clo od 3-7 dzis juz jest 10 dzień cyklu na usg mam na 13dc
 
Sama juz nie wiem gdzie jest problem jeszcze co wydało mi sie bardzo dziwne to moje endo jak mi sie okres spóźniał to poszłam na usg i miało tylko 4mm!
 
Czesc Mam 29 lat od 17 roku życia żyje żyje z partnerem obecnie juz mężem Nigdy sie nie zabezpieczaliśmy uważaliśmy ze jak będzie to ok na ale długo nie było jak miałam 24 lata urodziłam córcię ciąża bez większych komplikacji tyle tylko ze miałam mała macice , rok pózniej bez problemowo ciąża i poronienia w 4 miesiącu i do teraz nic chodziłam teraz po lekarzach dwa lata i słyszałam wszystko w normie jest ok aż dwa miesiące temu trafiłam na ginekologa który kazał zrobić prolaktyne z obciążeniem i powiedział ze tu jest problem biorę ten parlodel 2/1 od początku cyklu i liczę po cichu na cud dodatkowo clo od 3-7 dzis juz jest 10 dzień cyklu na usg mam na 13dc
A gdzie się leczysz? Miałaś jakieś badania wykonywane w kierunku tych poronien? Wiesz prolaktynę można zbić, nie orientuje się w jakim stopniu wpływa ona na utrzymanie ciazy ale myślę, że jeśli cierpisz na poronienia nawykowe to można by zagłębić się w immunologię. Jest taki wątek u nas jak poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne i może tam coś znajdziesz też [emoji6] a podchodzisz teraz do inseminacji? I tak jeśli nie miałaś @ a endo było tylko 4mm to dość dziwne. Dziewczyny spotkała się ktoras z takim czymś?

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny !
Chciałam tylko napisać żebyście walczyły do końca !! I nigdy nie wątpiły w sukces !! Chociaż wiem że są dni w których ma się dość i traci się wszystkie nadzieje.
Też wątpiłam nie raz a teraz siedzę i patrzę na mojego małego CUD-aka jak śpi i nie mogę uwierzyć że Go mam.
Wasz CUD też się urodzi - w swoim czasie !! Mój po 5 latach ale jest i nie żałuje ani czasu , ani pieniędzy, tych przepłakanych nocy i beczenia co miesiąc widzac @.
Trzymamy teraz kciuki za Was razem z młodym [emoji1307][emoji1307] podwoje kciuki mają moc!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny !
Chciałam tylko napisać żebyście walczyły do końca !! I nigdy nie wątpiły w sukces !! Chociaż wiem że są dni w których ma się dość i traci się wszystkie nadzieje.
Też wątpiłam nie raz a teraz siedzę i patrzę na mojego małego CUD-aka jak śpi i nie mogę uwierzyć że Go mam.
Wasz CUD też się urodzi - w swoim czasie !! Mój po 5 latach ale jest i nie żałuje ani czasu , ani pieniędzy, tych przepłakanych nocy i beczenia co miesiąc widzac @.
Trzymamy teraz kciuki za Was razem z młodym [emoji1307][emoji1307] podwoje kciuki mają moc!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana GRATULUJĘ!! tak sie zastanwiałam wczoraj czy już urodziłaś? Jak się czujecie?
Dawaj fotę ciotkom, żeby mogły się pozachwycać :) jeszcze raz szczere gratulacje <3
 
Tak było badanie po luzeczkowaniu histopatologiczne i stwierdzili ze płód obumarł i tyle ehh z tymi lekarzami obecnie chodzę do ginekologa w skale p.marka michalskiego on jako jedyny póki co zgłębia mój problem wychodziłam sie tyle po lekarzach a oni nic tylko ze jest ok a ja nie mogłam zajść w ogóle hmm on wysłał mnie na badanie prolaktyny z obciążeniem i wyszło ze dużo za duża podstawowa w normie dał ten parlodel i clo na pobudzenie jajników zastanawiam sie czy coś z tego będzie ehh zobaczymy resztę badań mam wszystko w normie na usg tylko małe to endometrium ale lekarz stwierdził ze to przez prolaktyne i jak sie obniży to będzie ładniejsze i jeszcze co jest niepokojącego to jajniki o strukturze drobnopęcherzykowej nie wiem do końca co to znaczy
 
Hej dziewczyny !
Chciałam tylko napisać żebyście walczyły do końca !! I nigdy nie wątpiły w sukces !! Chociaż wiem że są dni w których ma się dość i traci się wszystkie nadzieje.
Też wątpiłam nie raz a teraz siedzę i patrzę na mojego małego CUD-aka jak śpi i nie mogę uwierzyć że Go mam.
Wasz CUD też się urodzi - w swoim czasie !! Mój po 5 latach ale jest i nie żałuje ani czasu , ani pieniędzy, tych przepłakanych nocy i beczenia co miesiąc widzac @.
Trzymamy teraz kciuki za Was razem z młodym [emoji1307][emoji1307] podwoje kciuki mają moc!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratulacje kochana !!!!!!! Jak się czujesz??? Jak dzidzia?
 
Ale sie tu nieprzyjemnie porobiło, nie widziałam że mamy jakiś podział, czuję się teraz zaszuflatkowana tylko nie wiem w która szufladę. [emoji14][emoji14][emoji14]
Weźcie dziewczyny piątek piąteczek piatunio! [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale gownoburza..


Uciekam do pracy miłego dnia laseczki [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry