reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie miałam usg, jestem w 4dc, jadę w poniedziałek do lekarza.
W sumie to nie wiem czemu mi zmienił jak z clo było ok.
Anula na pewno. W poniedziałek było 137 wiec dzisiaj pewnie już jest 0.
Pytałam lekarza, mam normalnie brać tabletki od jutra... nie robię nic na własna rękę [emoji58]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ciaza po wspomaganiu jest troche podwyzszonego ryzyka. Po letrozolu jest mniejszy odsetek poronien niz po clo, w sensie mniejsze prawdopodobienstwo. Widoczniej jest mniej inwazyjny, nie oslabia endo I zarodek moze silniejszy lub lepiej zagniezdzony.
 
reklama
Miło poczytać, że tym, którym się nie udało sił nie braknie na następne próby, że tymi, którym się udało zawładnęła radość... a mi się już dłuży czekanie na wyniki badań... chciałabym już mieć to za sobą... a teraz idę na długi spacerek - Wam też polecam - pogoda cudna, czuć wiosnę, wszystko się rodzi do życia... oby w Nas też ono zakiełkowało :)
 
A gdzie robiłaś na NFZ kariotypy? Trzeba mieć jakieś skierowanie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W Rudzie Śląskiej - Fundacja Godula-Hope Genom. Trzeba mieć skierowanie i Ty i mąż, może być od internisty.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry .... [emoji6]

Ależ tu cisza ,chyba wszystkie korzystają z weekendu [emoji6]

Chciałam popytać co u kogo Ale kalendarza nie znalazłam [emoji26]

Jak tam Nasze ciężarówki ? Opowoadajcie [emoji16]

Która teraz testuje ?

Meldowac mnie tu szybciutko [emoji5]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Dobry, dobry
W Łodzi słonecznie i coraz cieplej!!

W odpowiedzi na Twój komentarz- testuję jutro, chociaż się nastawiam na nie... jeśli się nie udało, to odstawiam utrogest i estrofem i czekam na kolejną próbę. Brałam clo, który bardzo zaszkodził endo. Urosło pięknie po estrofemie...

Pozdrawiam wszystkie Panie
 
Dobry, dobry
W Łodzi słonecznie i coraz cieplej!!

W odpowiedzi na Twój komentarz- testuję jutro, chociaż się nastawiam na nie... jeśli się nie udało, to odstawiam utrogest i estrofem i czekam na kolejną próbę. Brałam clo, który bardzo zaszkodził endo. Urosło pięknie po estrofemie...

Pozdrawiam wszystkie Panie
Trzymam kciuki !daj koniecznie znać;)
No clo uposledza endometrium choć moje rośnie.. Ja to w ogóle jakis przypadek książkowy hehe no ale co z tego.[emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Trzymam kciuki !daj koniecznie znać;)
No clo uposledza endometrium choć moje rośnie.. Ja to w ogóle jakis przypadek książkowy hehe no ale co z tego.[emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]

A jakie leki przyjmujesz i ile iui masz za sobą?
 
A jakie leki przyjmujesz i ile iui masz za sobą?
Brałam clo , do tego suplementy ... inofem ,koenzym q10 ,wisiolek ,acard .. jestem po 2 iui ... 5 czy 6 lat staran [emoji58]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Brałam clo , do tego suplementy ... inofem ,koenzym q10 ,wisiolek ,acard .. jestem po 2 iui ... 5 czy 6 lat staran [emoji58]

Wczoraj zakupiłam zioła ojca Sroki nr 3. W planie mam rozpoczęcie ćwiczeń - postaram się skupić umysł na poprawieniu kształtów ciała. Oby to ciało w końcu coś wydało ...
Ale głupoty tu wypisuję ;)
 
Do góry