reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jesteśmy czyści genetycznie, prawidłowo zbudowane wszystkie chromosomy i ja i P.
Ufffff [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No to wspaniale:-) Sama zastanawiam się nad tymi badaniami. Żaden lekarz do tej pory mnie nie wysyłał choć wspominałam...Bardzo się cieszę z Twoich wyników, na pewno odetchnęłaś:-)
 
reklama
No to wspaniale:-) Sama zastanawiam się nad tymi badaniami. Żaden lekarz do tej pory mnie nie wysyłał choć wspominałam...Bardzo się cieszę z Twoich wyników, na pewno odetchnęłaś:-)
Oj tak. Powiem Ci że moim zdaniem warto je zrobić bo to chyba najgorsze badanie. Wszystko inne wyleczysz. Czuję się tak lekko, że tam wszystko ok, wiem ze teraz prędzej czy później ale nam się uda!
A na NFZ, za darmo, w sumie wszystko trwało jakieś 6 tygodni, wizyta, badania i wyniki, a straszyli, że to tak długo trwa. Polecam szczerze je zrobić. [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha i dodam, że mnie w sumie tez nie wysyłali na te badania, jedynie w klinice doktor wspomniał żeby je zrobic kiedys tam, ale sugerował oczywiście u nich za 720 zł, ale ogarnęłam je sobie sama.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak. Powiem Ci że moim zdaniem warto je zrobić bo to chyba najgorsze badanie. Wszystko inne wyleczysz. Czuję się tak lekko, że tam wszystko ok, wiem ze teraz prędzej czy później ale nam się uda!
A na NFZ, za darmo, w sumie wszystko trwało jakieś 6 tygodni, wizyta, badania i wyniki, a straszyli, że to tak długo trwa. Polecam szczerze je zrobić. [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
I jeszcze na NFZ...? No nie, muszą mnie w końcu wysłać, no nie ma bata:-) Z Ptysiem myślimy teraz o in vitro, więc i tak byśmy pewnie musieli zrobić te badania. Dzięki za info:-)
 
Aha i dodam, że mnie w sumie tez nie wysyłali na te badania, jedynie w klinice doktor wspomniał żeby je zrobic kiedys tam, ale sugerował oczywiście u nich za 720 zł, ale ogarnęłam je sobie sama.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom[/QU
No im zawsze bardziej pasuje prywatnie oczywiście:-) Raz jeszcze dzięki, gdy już wiem że można na NFZ ogarnę temacik.
 
I jeszcze na NFZ...? No nie, muszą mnie w końcu wysłać, no nie ma bata:-) Z Ptysiem myślimy teraz o in vitro, więc i tak byśmy pewnie musieli zrobić te badania. Dzięki za info:-)
No normalnie poszłam do zwykłego internisty gdzie nigdy wcześniej u niego nie poruszalam tematu niepłodności , poprosiłam o skierowanie do genetyka i dał bez żadnego marudzenia, nawet nie chciał żadnych dokumentów do wglądu że faktycznie się leczę. I mojego P. tak samo wygnalam do internisty po skierowanie bo obydwoje musicie mieć i pyk do genetyka do Rudy Śląskiej na NFZ [emoji4]
Ja to jestem taka że niebo i ziemie porusze żeby swoje uzyskać [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
No normalnie poszłam do zwykłego internisty gdzie nigdy wcześniej u niego nie poruszalam tematu niepłodności , poprosiłam o skierowanie do genetyka i dał bez żadnego marudzenia, nawet nie chciał żadnych dokumentów do wglądu że faktycznie się leczę. I mojego P. tak samo wygnalam do internisty po skierowanie bo obydwoje musicie mieć i pyk do genetyka do Rudy Śląskiej na NFZ [emoji4]
Ja to jestem taka że niebo i ziemie porusze żeby swoje uzyskać [emoji23]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Zrobię tak, jak piszesz. Bardzo dziękuję za wskazówki:-)
 
Kochana GRATULUJĘ!! tak sie zastanwiałam wczoraj czy już urodziłaś? Jak się czujecie?
Dawaj fotę ciotkom, żeby mogły się pozachwycać :) jeszcze raz szczere gratulacje <3

1520606377-9667968c918f254c-aaaaaa.jpeg

Cześć wszystkim ciotkom!!
9 miesięcy temu byłem słabym nasionkiem i jajem 19mm. A teraz jak otworzę buzię to cały szpital wie że jestem.
Trzymam moje małe kciuki za każdą z Was.
P.S tak między staraniami śpijcie dużo!! Pózniej nie będzie Wam dane [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1520606377-9667968c918f254c-aaaaaa.jpeg

Cześć wszystkim ciotkom!!
9 miesięcy temu byłem słabym nasionkiem i jajem 19mm. A teraz jak otworzę buzię to cały szpital wie że jestem.
Trzymam moje małe kciuki za każdą z Was.
P.S tak między staraniami śpijcie dużo!! Pózniej nie będzie Wam dane [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️ale słodziak [emoji4] zacalowalabym do nieprzytomności [emoji4] cudo [emoji7]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1520606377-9667968c918f254c-aaaaaa.jpeg

Cześć wszystkim ciotkom!!
9 miesięcy temu byłem słabym nasionkiem i jajem 19mm. A teraz jak otworzę buzię to cały szpital wie że jestem.
Trzymam moje małe kciuki za każdą z Was.
P.S tak między staraniami śpijcie dużo!! Pózniej nie będzie Wam dane [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudoooo[emoji7][emoji7][emoji7]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry