reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej dziewczyny cierpię na bezsenność o 6 rano już alleluja chyba za dużo tego wolnego :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Ja to raczej usnąć nie moge I w nocy się budzę, a potem rano nie przytomna. Chciała bym taką bezsenność jak twoja ;)
No ja mam drzemkę po południu więc też zasypiam koło 23 budzę się później bo królik szaleje w klatce i o 6 z zegarkiem na ręku już siedzę w kuchni na kawie[emoji16] na chorobowym to sobie tak mogę wstawać gorzej jak wrócę do pracy i będę mieć druga zmianę i wstanę o 6:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
No ja mam drzemkę po południu więc też zasypiam koło 23 budzę się później bo królik szaleje w klatce i o 6 z zegarkiem na ręku już siedzę w kuchni na kawie[emoji16] na chorobowym to sobie tak mogę wstawać gorzej jak wrócę do pracy i będę mieć druga zmianę i wstanę o 6:-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia ja dzisiaj pierwszy raz od 3 miesięcy przespałam całą noc [emoji39] nawet raz się nie obudziłam, przez ostatnie tygodnie budziłam się 3-4 razy w nocy, czasami zasypiałam płód razu a czasami jak się już obudziłam to nie spałam 2-3 godzin, a później już sama budziłam się o 7! Masakra, u mnie właśnie bezsenność była takim pierwszym objawem ciazy, ale u Ciebie to za wcześnie więc pewnie natłok myśli [emoji6] chociaż życzę Ci tego nie spania za dwa tygodnie [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadzia ja dzisiaj pierwszy raz od 3 miesięcy przespałam całą noc [emoji39] nawet raz się nie obudziłam, przez ostatnie tygodnie budziłam się 3-4 razy w nocy, czasami zasypiałam płód razu a czasami jak się już obudziłam to nie spałam 2-3 godzin, a później już sama budziłam się o 7! Masakra, u mnie właśnie bezsenność była takim pierwszym objawem ciazy, ale u Ciebie to za wcześnie więc pewnie natłok myśli [emoji6] chociaż życzę Ci tego nie spania za dwa tygodnie [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Eee no za wcześnie na cokolwiek Kochana współczuję takiego wybudzania bo ani się to wyspać ani co masakra jakaś.
A jak Ty się czujesz? Wszystko w porządku?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Eee no za wcześnie na cokolwiek Kochana współczuję takiego wybudzania bo ani się to wyspać ani co masakra jakaś.
A jak Ty się czujesz? Wszystko w porządku?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Czuć czuję się dość ok, gdzieś coś czasami strzyknie, zaboli, gdzieś mnie zemdli czasami ale nie narzekam, bo gdyby nie to, że chodzę do lekarza, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Niestety znowu mnie dopadło zapalenie dróg moczowych, wczoraj robiłam analizę a dzisiaj powtórzyłam i posiew zrobiłam, czekam na wyniki. Wyszły mi leukocyty podwyższone i flora bakteryjna, na szczęście wizytę mam w piątek, to pogadam z doktorskiem. A tak to rośniemy, utyć utylam może że dwa kg ale brzuszek mam taki malutki, co prawda większość z niego to objawy stymulacji do ivf ale zrobił się taki okraglejszy, nie jest takim workiem już [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się budzę punkt 4 sprawdzam zegarek i idę dalej spać, ale już są przebudzenia więc takie spanie na czuwaniu. A wstaję 5.50.
 
reklama
Czuć czuję się dość ok, gdzieś coś czasami strzyknie, zaboli, gdzieś mnie zemdli czasami ale nie narzekam, bo gdyby nie to, że chodzę do lekarza, to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Niestety znowu mnie dopadło zapalenie dróg moczowych, wczoraj robiłam analizę a dzisiaj powtórzyłam i posiew zrobiłam, czekam na wyniki. Wyszły mi leukocyty podwyższone i flora bakteryjna, na szczęście wizytę mam w piątek, to pogadam z doktorskiem. A tak to rośniemy, utyć utylam może że dwa kg ale brzuszek mam taki malutki, co prawda większość z niego to objawy stymulacji do ivf ale zrobił się taki okraglejszy, nie jest takim workiem już [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze że tak przechodzisz ciążę ja i tak mam wrażenie że i tak dupa z tego z mojej inseminacji ale to nic [emoji16]plan jest taki że wykonam znów badanie nasienia męża i do Dr. Przybycienia z jego wynikami plus moje no i czeka mnie jeszcze tarczyca powtórne badanie :-) co nas nie zabije to wzmocni:-)
Trzymam kciuki za Ciebie żeby wszystko było w porządku:-)
Który to tydzień?
Mi pierwszy raz od wykonywania zastrzykow od ovitrelle wyszedł siniak na brzuchu i też miałam wrażenie (a jestem chudzielec) że na brzuchu pojawiła się jedna chuda oponka więcej hehe

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry