reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny jutro rano mam zrobić badania i tak się zastanawiam, żeby były wiarygodne to rano brać Luteinę i Dupka ? Bo do tsh Euthyroxu rano nie wezmę.
Ja nie brałam, jadę na 7 rano, leki mam na 8, mocz oddaje od razu rano, podchlapkę strzelam i sikam do kubeczka. ale ostatnio Pani w lab powiedziała, że mocz żeby był z tego nocnego siku ale krew nie musi być na czczo. Ja mam bardzo mał widoczne żyły więc muszę wypić dwie szklanki wody przed pobraniem;)
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ


@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek

LUTY

@zuzik85, @SOSENKA90 - dwie wyczekane kreseczki
LUTY

23 - Evelevel - wizyta ciążowa
26 - Kefirek - monitoring cyklu
27 - Sosenka - wizyta z usg po pozytywnej becie

Joaszka - wyniki testu NIFTY

MARZEC

02 - Evelevel - badania prenatalne maluszka
05 - zuzik85 - wizyta u gin
05 - jadzia715 - beta hcg po drugim IUI

Marzena87 - testowanie po II inseminacji

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
Bo może to właśnie ostatni klucz otwiera właściwe drzwi...
 
Ja nie brałam, jadę na 7 rano, leki mam na 8, mocz oddaje od razu rano, podchlapkę strzelam i sikam do kubeczka. ale ostatnio Pani w lab powiedziała, że mocz żeby był z tego nocnego siku ale krew nie musi być na czczo. Ja mam bardzo mał widoczne żyły więc muszę wypić dwie szklanki wody przed pobraniem;)
Jesteś na wątku "ciężaróweczki po in vitro"?
 
Candygirl myślałam, ze beta mi wyjdzie 0, odstawię leki i zacznę od nowa, dlatego zapisałam się do mrugacza bo miałam okazje zrobić to po cenie normalnej wizyty jak u mojego lekarza, bo mrugacz ceni się trochę więcej. No ale ze beta jest to odwołałam, bo mój lekarz kazał mi przyjść za tydzień na usg czyli w nast. Wtorek wiec ta wizytę u mrugacza odwołałam bo w sumie bez sensu...

Jadzia ja czułam sie jak na okres - cycki mi chciało rozwalić, teraz już minęło...


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Chodzę do dr Szymańskiej i ufam jej, czuję, że jestem w dobrych rękach. Sama klinika też jest przyjazna. 3 podejścia IUI za mną, to ostatnie udane, ale niestety skończyło się poronieniem... Teraz czekam na wyniki histopatoliczne i z nimi do lekarza. Ciekawa jestem jaki plan na mnie będzie miała moja dr. Ty też Warszawa?
Heyka , bardzo mi przykro ze poroniłaś ale najważniejsze że przynajmniej wiesz ze iui działa na Ciebie i ze masz oparcie w swoim lekarzu ;) na pewno bd dobrze ,zobaczysz. Tak , ja się leczę w novum w Wawie
Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmieniam bo jakoś ma.dziwne leczenie a jest jedynym lekarzem w okolicy który jest od niepłodności...podeszłam drugi i ostatni raz u niego. Jeśli nie wyjdzie to trzeci u niego nie podejdę bo mi kasy szkoda.
D
Nie dziękuję za kciuki póki co tylko cyce bardzo bolą od tego pęknięcia a tak to spoko :-)

Dobranoc :-*:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
A masz już jakąś klinikę na oku ? Kurcze ciężko znaleźć dobrego lekarza który poświęci czas i zadba o pacjenta ale może nie bd musiała szukać bo teraz na pewno się udało;)
 
Heyka dziewczyny:biggrin2: jak wam mija dzień ? Wczoraj byłam na monitoringu i mam 1 pecherzyk 21 i endometrium 10 , właśnie zrobiłam zastrzyk i bd działać ;) jak sądzicie czy dzisiaj jest sens przytulać się ? Bo różnie się wypowiadają
 
reklama
Do góry