reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję
W naszym przypadku też nasienie jest w porządku, ale oczywiście zawsze można je "wspomóc" :) Zaufany lekarz polecił Parenton dla męża, same naturalne składniki. Po 2 miesiącach stosowania 3 IUI udana- może zbieg okoliczności, ale może wspomaganie zrobiło swoje ;) Później niestety skończyło się jak się skończyło... ale ważne, że coś w końcu po 2,5 roku zaskoczyło.
Dziękuje za podpowiedź. Spróbujemy... może się uda ;-)
 
reklama
Nicole ja kiedys juz pisalam ze po kilku iui mialam tak silne bole ze tracilam przytomnosc. To taki rozpierajacy jak przy okresie tylko setki razy mocniejszy. 2 ginow mowilo to samo ze to plyn z iui moze podrazniac i dochodzi do skurczow. Dlatego bralam przed iui 2xnospe ale nie zawsze dawaly rade.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może dałby radę jaki ketonal przed....

Ja już pisałam na podrasowanie mój mąż miał korzeń maca i fertilman a teraz przed inseminacja brał Wit.c i przed samym zabiegiem wypił mocne espresso. Plemników i nasienia było więcej.

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co podchodzimy do inseminacji więcej niż 2 razy. W jakim odstępie czasu.mialyscie zabiegi? Co miesiąc czy rozkladalyscie to sobie w czasie?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Po pierwszej przerwa bo zrobiła się torbiel krwotoczna ciałka żółtego. A kolejne 2 pod rząd.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja koleżanka właśnie leżała na ginekologii bo.miala krwiaka macicy i miała zabieg masakra jakaś ani w ciąży ani nic no ale tak to jest jak się do ginekologa chociaż na kontrolę raz na jakiś czas nie chodzi.

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
To właśnie podobny ból i taki jakby ktoś wziął macie i ja mocno ściskał No nic na razie nie robie inseminacji, ten cykl mam stymulowany z lekiem na pęknięcia ale bez iui. Dziękuję za pomoc dziewczyny i 3mam mocno kciuki żeby wam się udało ujrzeć 2 kreseczki. Przyjmniecie mnie do swojego grona ?
 
Macie jakieś sprawdzone sposoby na poprawę jakości nasienia? Lekarz nic nam nie dał bo wyniki są ok ale nie zaszkodzi jednak podrasować
Nasza druga iui zakończyła się @. Odpuszczamy sobie na 3 miesiące klinikę, życie od iui do@ i próbujemy naturalnie... może się uda Stąd zależy mi na tym wzmocnieniu zawodników
Będę wdzięczna za rady i sugestie.
Ja słyszałam że są dobre plastry chłodzące na moszne ale to chyba jak juz na prawdę jest problem ale poczytaj sobie
 
To właśnie podobny ból i taki jakby ktoś wziął macie i ja mocno ściskał No nic na razie nie robie inseminacji, ten cykl mam stymulowany z lekiem na pęknięcia ale bez iui. Dziękuję za pomoc dziewczyny i 3mam mocno kciuki żeby wam się udało ujrzeć 2 kreseczki. Przyjmniecie mnie do swojego grona ?
Odpowiadam za dziewczyny TAK :-)tu są super ekstra fantastyczne laseczki, zawsze na chłodno podchodzą do tematu a jak się cieszą z dwóch kreseczek to aż miło człowiekowi na sercu każdy sukces każdej dziewczyny to wspólny sukces:-) ja też nie dawno tu dołączyłam jak podchodzilam do pierwszej iui i Ci powiem że dziewczyny zawsze prosto z mostu pisały nie mydla oczu i nie robią zludnych nadzieji są naprawdę fantastyczne mają mega doświadczenie i super podejście do tematu :-) uwaga !!! To forum uzależnia:-):-) wchodzę tu około 20razy dziennie że względu na brak powiadomień o nowych postach :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry