reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
mój był firmy wellmark, dawka 30mg.

Tylko wiesz, organizm to nie program w którym robisz "kopiuj - wklej" :)

Aaaa! no i ja biorę cały czas od października euthyrox 25, na obniżenie TSH (mój wynik był w normie, ale do ciąży najlepiej w granicach 1 - 2)
Wiem ze każdy jest inny ;-) dzięki za pomoc. U mnie tsh 2.2 t3 t4 w normie
 
reklama
Dziewczyny Była któraś stymulowana letrozolem u mnie N clo brak odpowiedzi i moja dr chce spróbować z tym

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny Była któraś stymulowana letrozolem u mnie N clo brak odpowiedzi i moja dr chce spróbować z tym

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja.mialam i jak widać efektów brak.
Ja już miałam chyba wszystko od ziół po lamette metformine clo i sterydy także u mnie nie zdaje to niestety egzaminu
Ja na clo ładniej reagowalam niż na aromek ale za to się gorzej po nim czułam. Teraz też mam Aromek 8 tabletek w 3dc
Później od 8dc wbijalam co 36h jeden zastrzyk fostimonu a dzisiaj czyli 13dc dc zastrzyk ovitrelle na pęknięcie i też się źle po nim czuje mdli mnie jak nie wiem

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ja.mialam i jak widać efektów brak.
Ja już miałam chyba wszystko od ziół po lamette metformine clo i sterydy także u mnie nie zdaje to niestety egzaminu
Ja na clo ładniej reagowalam niż na aromek ale za to się gorzej po nim czułam. Teraz też mam Aromek 8 tabletek w 3dc
Później od 8dc wbijalam co 36h jeden zastrzyk fostimonu a dzisiaj czyli 13dc dc zastrzyk ovitrelle na pęknięcie i też się źle po nim czuje mdli mnie jak nie wiem

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Ja zaszłam po zastrzykach w pierwsza ciążę ale drogi to interes [emoji16][emoji16]

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaszłam po zastrzykach w pierwsza ciążę ale drogi to interes [emoji16][emoji16]

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo drogi. Dlatego podchodzę drugi i ostatni raz. .
No dziewczynki ja już nie śpię mdli mnie przed inseminacja masakra jakaś oby później było ok.
Trzymajcie kciuki

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Trzymam kciuki:) daj znac jak bedziesz po.
Odezwę się na pewno [emoji4]póki co siedzę na tronie biegunkę mam że stresu ja pierdziele. A tu zaraz trzeba już wychodzić olaboga. Na szczęście gin mi napisał że się spóźni para minut pewnie zaspał hehe

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ostal się jeden pecherzyk 23mm po lewej stronie. Po prawej stronie już pękł przypuszczam że wczoraj te bóle co były to pekal dobrze że został chociaż ten jeden
Endo 10mm czekam.na preparatyke i lecimy

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Nie pokladam nadzieji w tym jednym pęcherzyku ale to nic trudno ja już z niecierpliwością czekam na wizytę do doktora z innego.miasta ciekawa jestem jaki on punkt widzenia będzie miał na to

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry