reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja miałam malutkie nadzieję bo od dwóch dni mam non stop mdłości, cholera wie z czego i dzisiaj termin @. Zrobiłam test i krecha gruba. Tyle ze jedna [emoji4]
 
reklama
Ja miałam malutkie nadzieję bo od dwóch dni mam non stop mdłości, cholera wie z czego i dzisiaj termin @. Zrobiłam test i krecha gruba. Tyle ze jedna [emoji4]
No ale okresu nie ma? Czasem te kreski nie wychodza dziewczynom od razu,takze poki nie ma @ jest nadzieja.
 
Ja miałam malutkie nadzieję bo od dwóch dni mam non stop mdłości, cholera wie z czego i dzisiaj termin @. Zrobiłam test i krecha gruba. Tyle ze jedna [emoji4]
A może za wysoki test. ...psychika tez lubi platać figle wiem po sobie spodziewajcie się mojego narzekania tydzień po inseminacji [emoji23] tez będą mdłości bóle wszystkiego i to straszliwe czekanie [emoji23] aczkolwiek trzymam za Ciebie kciuki :-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dobry ,

Hiper.... piękna krecha ! A co do plamień to pewnie się kropeczek usadawia i jakieś naczynko strzelilo albo co [emoji6] czekamy na betę!

Sosenka kciuki !

Zuzik jak tam ? Opowiadaj ... testowałas jeszcze :)?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
A może za wysoki test. ...psychika tez lubi platać figle wiem po sobie spodziewajcie się mojego narzekania tydzień po inseminacji [emoji23] tez będą mdłości bóle wszystkiego i to straszliwe czekanie [emoji23] aczkolwiek trzymam za Ciebie kciuki :-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia noo najgorzej jak człowiek sobie w głowie zakoduje i widzi wszystko na raz ...

Ja kurcze dziś 10 dni po iui .. nie czuję nic ,nawet przeczucia brak .... chyba a dolina dziś jakaś mnie dopadła [emoji52]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Anula to za 4 dni betę robisz? Cyce Cię już bolą? Czy coś?[emoji851][emoji41]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Anula to za 4 dni betę robisz? Cyce Cię już bolą? Czy coś?[emoji851][emoji41]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Sosenka właśnie nic ! I dlatego mi sir tak skrzydła podcięły .... teraz to już więcej wątpliwości niż nadzieji.... a jak u ciebie ?

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
Evelevel - nawiazując do ostatnich postów na temat siostry... postanowiłam się dziś podzielić swoimi odczuciami swojej siostrze, wysłałam jej zdjęcie testu, ze czekam na wyniki bety, jak się czuje itd.. a w odpowiedzi usłyszałam żebym nie robiła codziennie testów bo popadnę w paranoje i ze kreska jest prawie niewidoczna ... tak zdaje sobie z tego sprawę, natomiast wsparcia siostrzanego również nie otrzymałam... nie jesteś wiec sama. Takie ot przemyślenia. Łzy mi popłynęły. Miłego dni


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry