reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Suzi ja na szczęście mam chorobowe do końca tygodnia a Maz ma pierwsza zmianę wiec umowie się z lekarzem na późny wieczór jako ostatni pacjenci
Redferrari wolałabym gubić niż nabywać bo ciężko idzie a schudnąć można nawet cwiczeniami chodzeniem plywaniem a niestety tycie temu nie sprzyja owszem rośnie tkanka tylko mięśniowa a nie tłuszczową :-/

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Ja już padam Maz tak samo wiec jutro szybki seks co by upuścić to co się nazieralo i czekamy

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczyny, jestem w kropce. Test dzisiaj z rana, na bete miałam iść jutro, ale ze względu na plamienia od dwóch dni, poszłam dzisiaj.
 

Załączniki

  • IMG_20180214_063743.jpg
    IMG_20180214_063743.jpg
    363,9 KB · Wyświetleń: 97
Czekamy na wyniki :-* przypomnij mi.które podejście? Na pękniętym czy na całym.

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dziewczyny, jestem w kropce. Test dzisiaj z rana, na bete miałam iść jutro, ale ze względu na plamienia od dwóch dni, poszłam dzisiaj.

Nie w kropce a w drugiej kresce [emoji16][emoji16] bardzo ładna krecha! Leć na betę bez zastanowienia i dzwon do swojego gina zapytaj o te plamienia. Możesz zrobić tez poziom progesteronu [emoji4] trzymam mocno kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry