reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny można mnie dopisać do kalendarza na 27.02. Testowanie po 2 iui. Zalecacie co na te dwa tygodnie? Czy moge cos jesc,czegos unikac? Wzielam wolne do.konca tygodnia. Chce jechac do rodzicow,troche sie zrelaksowac. A Wy bralyscie wolne czy pracowalyscie normalnie?
Po dwóch iui obchodziłam się ze sobą ostrożnie ale do pracy chodziłam. Nie udało się...po 3 byłam pewna że się nie uda więc żyłam normalnie...no i się udało...

Nie ma co przesadzać.

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak teraz podejde do 2iui wcale nie będę się ograniczać z niczym normalnie będę chodzić do pracy po pierwszej tez chodziłam ale chuchalam i dmuchalam na siebie i nic z tego wiec teraz nie będę się nastawiać na nic bo ja i tak żyje wizyta w czerwcu u fajnego specjalisty wiec podchodzę bo takie było założenie i wykorzystuje fakt ze Maz chce ale nic więcej jadlam normalnie spalam normalnie tylko wogóle nie wspolzylam bo nie miałam ogóle libido teraz nie mierze temp nie robię testów żadnych ani ciazowych ani owu nic kompletnie wole się miło zaskoczyć niż nie miło rozczarować jakimiś testami negatywnymi a nawet jak się nie uda to jakoś nie bardzo mnie to martwi trudno się mówi i kocha się dalej :-)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
No wiec tak. Pecherzyk juz pekl takze albo w nocy albo nad ranem. Nasienie...wlasnie u nas tak na prawde nie dostaje zadnych danych. Lekarz bierze probke pod mikroskop i spr ile mniej wiecej jest i sie rusza w polu. Mowil cos ze kolo 10mln. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale on mowil ze jest ok. No.i powinnam mu zaufac ale tak jak juz wspominalam jak teraz tfu tfu nie wyjdzie to chyba sprobujemy do Wroclawia pojechac chociaz koszta wizyty sa nieporownywalne.
 
No wiec tak. Pecherzyk juz pekl takze albo w nocy albo nad ranem. Nasienie...wlasnie u nas tak na prawde nie dostaje zadnych danych. Lekarz bierze probke pod mikroskop i spr ile mniej wiecej jest i sie rusza w polu. Mowil cos ze kolo 10mln. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale on mowil ze jest ok. No.i powinnam mu zaufac ale tak jak juz wspominalam jak teraz tfu tfu nie wyjdzie to chyba sprobujemy do Wroclawia pojechac chociaz koszta wizyty sa nieporownywalne.
No to pozostaje trzymać kciuki [emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wiec tak. Pecherzyk juz pekl takze albo w nocy albo nad ranem. Nasienie...wlasnie u nas tak na prawde nie dostaje zadnych danych. Lekarz bierze probke pod mikroskop i spr ile mniej wiecej jest i sie rusza w polu. Mowil cos ze kolo 10mln. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale on mowil ze jest ok. No.i powinnam mu zaufac ale tak jak juz wspominalam jak teraz tfu tfu nie wyjdzie to chyba sprobujemy do Wroclawia pojechac chociaz koszta wizyty sa nieporownywalne.
No to tak jak mój pokazuje tylko pod mikroskopem i nic więcej nie mówi no ale nic zaraz idę na wizytę to się go zapytam czy mógłby mi wydrukować takie coś jakie są przed a jakie są po czy wogóle jest taka możliwość . Ja się zblizam do owulacji śluz przezroczysty wykorzystam przed zabiegiem męża teraz dwa dni i do inseminacji później już nic. Zobaczymy bo trzeba się pozbyć tych martwych bo Maz brał furagine a ona podobno zabija plemniki nic zobaczę jak u mnie wygląda to dzisiaj i od razu kupię ovitrelle

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
1518532351-cc297bf83db4f052-aaaaaa.jpeg


Pozdrowienia dla Was dziewczynki z Sopotu [emoji8][emoji8][emoji10]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry