reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U mnie w szpitalu tez wysyłają do Katowic no paranoja mówię Wam... byłam na becie, wyniki jutro po południu, ale ze wyjeżdżam to maja mi wysłać na maila.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki !



Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ



@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek


NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​
LUTY

13 - SOSENKA90 - beta hcg po IUI
13 - suzi - IUI

14 - zuzik85 - beta hcg po IUI
14 - reqiem - testowanie po staraniach naturalnych
15 - zuzik85 - powtórka badania beta hcg
18 - anula88 - beta hcg po IUI
20 - SOSENKA90 - beta hcg i wizyta u gina
23 - Evelevel - wizyta ciążowa

Joaszka - wyniki testu NIFTY

Marzec

02 - Evelevel - badania prenatalne maluszka

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
A czemu ja zniknełam z kalendarza? Chyba sie już tam widziałam w tym miesiącu.
A może to był zeszły miesiąc.
19.02 termin @
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa i pierwszy raz udzielam się na forum :) staramy się z mężem o dziecko w sumie ok 16 cykli. 18 stycznia podeszlismy do pierwszej inseminacji. Wczoraj odebrałam betę. Wynik 10,2. Niestety dostałam wczoraj również plamien. Byłam dziś u lekarza bo wystraszylam się tych plamien. Ale on tylko powiedział że to za wcześnie i ta beta jeszcze o niczym nie świadczy :( Zwiekszyl mi tylko dawke progesteronu. Nie wiem co myśleć...nie wiem czy powtarzać jutro betę? Lekarz powiedział że nie ma sensu ale ja chyba nie wytrzymam...
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa i pierwszy raz udzielam się na forum :) staramy się z mężem o dziecko w sumie ok 16 cykli. 18 stycznia podeszlismy do pierwszej inseminacji. Wczoraj odebrałam betę. Wynik 10,2. Niestety dostałam wczoraj również plamien. Byłam dziś u lekarza bo wystraszylam się tych plamien. Ale on tylko powiedział że to za wcześnie i ta beta jeszcze o niczym nie świadczy :( Zwiekszyl mi tylko dawke progesteronu. Nie wiem co myśleć...nie wiem czy powtarzać jutro betę? Lekarz powiedział że nie ma sensu ale ja chyba nie wytrzymam...
18 stycznia miałaś IUI? To już dawno beta powinna być zrobiona i coś wykazać. A kiedy miałaś termin miesiączki?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa i pierwszy raz udzielam się na forum :) staramy się z mężem o dziecko w sumie ok 16 cykli. 18 stycznia podeszlismy do pierwszej inseminacji. Wczoraj odebrałam betę. Wynik 10,2. Niestety dostałam wczoraj również plamien. Byłam dziś u lekarza bo wystraszylam się tych plamien. Ale on tylko powiedział że to za wcześnie i ta beta jeszcze o niczym nie świadczy :( Zwiekszyl mi tylko dawke progesteronu. Nie wiem co myśleć...nie wiem czy powtarzać jutro betę? Lekarz powiedział że nie ma sensu ale ja chyba nie wytrzymam...

Trochę późno ta beta. Standardowo powinno się zrobić 14 dnia po iui. Wyglada jak beta spadkowa niestety. Czy tym plamieniom towarzyszy jakiś ból? Moim zdaniem powinnaś powtórzyć jutro albo pojutrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj pomyliłam daty 18 stycznia miałam 1dc, a IUI było 31 stycznia. Dzisiaj jest 12 dni po IUI. Betę robiłam wczoraj bo tak mi kazał lekarz.
 
Oj pomyliłam daty 18 stycznia miałam 1dc, a IUI było 31 stycznia. Dzisiaj jest 12 dni po IUI. Betę robiłam wczoraj bo tak mi kazał lekarz.
Aha no to faktycznie może jeszcze nic konkretnego nie wskazywać. Powtórz w 14 lub 15 dniu po IUI wtedy powinna pokazać już konkretny. Miała podany zastrzyk na pęknięcie? Pregnyl albo ovitrelle?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry