reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak miałam podany ovitrelle. Dwie ampułki. 29 stycznia. Czyli jutro nie ma sensu robić bety?
Jeżeli jutro jest 14 dzień po IUI o prawidłowo wtedy się właśnie robi test i bete [emoji4] jeżeli robiłaś wczoraj to już będziesz jutro wiedziała czy rośnie czy spada, więc ja bym jutro zrobiła [emoji4]


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie moim zdaniem za wcześnie zrobiłaś bete tym bardziej ze miałas podwójny zastrzyk ovitrelle zrób jutro jeśli tendencja spadków to znaczy ze nic z tego nie będzie a mógł to być ten ovitrelle wiem po sobie bo na becie 12 dni po iui miałam jego resztki zamiast bety 0.1 miałam 0.3 nie u każdego szybko wyparuje u mnie utrzymywał się 12dni jak nie dłużej

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczyny można mnie dopisać do kalendarza na 27.02. Testowanie po 2 iui. Zalecacie co na te dwa tygodnie? Czy moge cos jesc,czegos unikac? Wzielam wolne do.konca tygodnia. Chce jechac do rodzicow,troche sie zrelaksowac. A Wy bralyscie wolne czy pracowalyscie normalnie?
 
Tak miałam podany ovitrelle. Dwie ampułki. 29 stycznia. Czyli jutro nie ma sensu robić bety?

Tak jak piszą dziewczyny. Jeśli jutro jest 14 dzień po iui zrób jutro betę i zobaczymy jaki wynik [emoji6]
A opowiesz nam troszkę o waszych staraniach? Jaka macie przeszkodę? Witamy w naszym gronie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny można mnie dopisać do kalendarza na 27.02. Testowanie po 2 iui. Zalecacie co na te dwa tygodnie? Czy moge cos jesc,czegos unikac? Wzielam wolne do.konca tygodnia. Chce jechac do rodzicow,troche sie zrelaksowac. A Wy bralyscie wolne czy pracowalyscie normalnie?
 
Dziewczyny można mnie dopisać do kalendarza na 27.02. Testowanie po 2 iui. Zalecacie co na te dwa tygodnie? Czy moge cos jesc,czegos unikac? Wzielam wolne do.konca tygodnia. Chce jechac do rodzicow,troche sie zrelaksowac. A Wy bralyscie wolne czy pracowalyscie normalnie?
Ja miałam ten komfort że nie musiałam wtedy pracować, za pierwszy razem pojechaliśmy sobie do wisły odpocząć. Lekarz mówił żeby zachowywać się normalnie, ale ja się bałam chodzic na siłownie, basen czy dźwigać.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny można mnie dopisać do kalendarza na 27.02. Testowanie po 2 iui. Zalecacie co na te dwa tygodnie? Czy moge cos jesc,czegos unikac? Wzielam wolne do.konca tygodnia. Chce jechac do rodzicow,troche sie zrelaksowac. A Wy bralyscie wolne czy pracowalyscie normalnie?
No i opowiadaj nam tu wszystko! Jak pęcherzyk? Cały był jeszcze? I nasienie ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suzi opowiadaj. Ja nie miałam wolnego, od wczoraj mam wolne 2 tyg czekam na rozwój sytuacji.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jak piszą dziewczyny. Jeśli jutro jest 14 dzień po iui zrób jutro betę i zobaczymy jaki wynik [emoji6]
A opowiesz nam troszkę o waszych staraniach? Jaka macie przeszkodę? Witamy w naszym gronie [emoji4]

Dziękuję Wam za odpowiedzi! Powtórzę jutro betę i zobaczymy :) a robiłam wczoraj bo tak mi kazał lekarz. Robiłam dziś też test zwykły z moczu i pokazała się jedna kreska. Więc ovitrelle już raczej we mnie nie siedzi. Przynajmniej mam taką nadzieję...

Jeżeli chodzi o nasze przeszkody to nie ma żadnych :) u nas wyniki książkowe. Ja praktycznie zawsze mam owulacje. Mąż ma super wyniki. Wręcz powyżej norm. Ja teraz 5 cykli byłam stymulowanie żeby niby poprawić moje jajeczka. Wszystko jest super a dziecka dalej nie ma :(
 
Do góry