reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Aa Evelevel ile mialas szkrabow podanych? Ja taki duzy przyrost mialam jak byla ciaza...blizniacza:)))))
Nila to zalezy wlasnie czy bierzesz jakis progesteron:) trzymam kciuki oby to bylo TO

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeden trzydniowy [emoji6]po wysokości bety nie da się określić czy są bliźniaki [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie biorę żadnych leków. Iui zrobiono mi na naturalnym cyklu.
Wow gratulacje. My tu wszystkie faszerowane lekami [emoji23] a zastrzyku na pęknięcie tez nie miałaś? I jakie pęcherzyki urosły? Słyszałam że na naturalnym robi się na mniejszych pecherzykach.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
W zeszłą środę miałam pierwszą w życiu iui. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi, są ciężkie i nabrzmiałe. Czy to normalne? Czy może... nie chcę robić sobie nadziei ? Miała tak któraś z Was?
Jak sięgnę pamięcią, a było to całkiem niedawno, to też pierwsze moje odczucia były takie ze piersi są jakieś inne i wyjątkowo podatne na dotyk, przy @czasami tez tak było ale w skali hmm 4 razy mniejszej... :) tak więc... po 14 dni od iui zapraszam na betę i wtedy będziesz wiedziała najwcześniej. testy są moim zdaniem przy iui nie teafione bo po 2 tyg rzadko wychodzą,a bhcg nie kłamie i te przyrosty ważne w kolejnych dniach
 
Ja tez miałam na naturalnym cyklu na nie peknietym pecherzyku 18mm i zastrzyk 24h przed. Chwilę przed iui lekarz powiedział ze pecherzyk jest na pęknięcia. A wy ile mialyscie pecherzykow jednorazowo na tzw pęknięciu?
 
Wow gratulacje. My tu wszystkie faszerowane lekami [emoji23] a zastrzyku na pęknięcie tez nie miałaś? I jakie pęcherzyki urosły? Słyszałam że na naturalnym robi się na mniejszych pecherzykach.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Nic mi mój ginekolog dodatkowo nie podawał. Mam podręcznikowe owulacje, jest jeden pęcherzyk, który pęka i... nic. Razem z partnerem zrobiliśmy masę badań, wyniki i moje i jego dobre a upragnionego maleństwa jak nie ma tak nie ma. Staramy się 17 miesięcy. Może to kwestia mojego wieku - 38 lat.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Evelevel ja mialam taki przypadek ze mialam ogromne przyrosty bety. Do czasu kiedy jedna kropka przestala sie rozwijac wtedy nawet spadla beta i progesteron.
Reqiem ja mialam juz lacznie 8iui na naturalnym cyklu. Bez zadnych lekow. Teraz ta 9iui byla z zastrzykiem przez ostatnia torbielke. Zawsze gin staral sie trafic w pecherzyk ponad 20mm. Teraz mialam na 22mm
Anusska po iui kluje ciagnie. Gin mi teraz mowil ze to moga byc skurcze po podaniu plynu z nasieniem i to normalne.
Nila my tez z tych ksiazkowych okazow zdrowia:)i dziecka przez 6lat nie bylo a badania nic nie wykazaly.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry