reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Evelevel ja mialam taki przypadek ze mialam ogromne przyrosty bety. Do czasu kiedy jedna kropka przestala sie rozwijac wtedy nawet spadla beta i progesteron.
Reqiem ja mialam juz lacznie 8iui na naturalnym cyklu. Bez zadnych lekow. Teraz ta 9iui byla z zastrzykiem przez ostatnia torbielke. Zawsze gin staral sie trafic w pecherzyk ponad 20mm. Teraz mialam na 22mm
Anusska po iui kluje ciagnie. Gin mi teraz mowil ze to moga byc skurcze po podaniu plynu z nasieniem i to normalne.
Nila my tez z tych ksiazkowych okazow zdrowia:)i dziecka przez 6lat nie bylo a badania nic nie wykazaly.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
A przypomnij nam jak się u Ciebie udało w końcu?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Evelevel ja mialam taki przypadek ze mialam ogromne przyrosty bety. Do czasu kiedy jedna kropka przestala sie rozwijac wtedy nawet spadla beta i progesteron.
Reqiem ja mialam juz lacznie 8iui na naturalnym cyklu. Bez zadnych lekow. Teraz ta 9iui byla z zastrzykiem przez ostatnia torbielke. Zawsze gin staral sie trafic w pecherzyk ponad 20mm. Teraz mialam na 22mm
Anusska po iui kluje ciagnie. Gin mi teraz mowil ze to moga byc skurcze po podaniu plynu z nasieniem i to normalne.
Nila my tez z tych ksiazkowych okazow zdrowia:)i dziecka przez 6lat nie bylo a badania nic nie wykazaly.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak właśnie jak czytam to wszyscy clo, pregnyl i później progesteron dopochwowo. A źle się czułam po tych wszystkich lekach i twarz pełna syfow.... Też się dziwiłam że u mnie lekarz nie próbował na naturalnym jeżeli takie było wszystko niby książkowe. I mówił właśnie że na naturalnym to byśmy na mniejszych robili, a tak to hodujemy większe. Ale wszystkie nieudane więc w sumie żadnego porównania. W środę idę do innej kliniki, zobaczymy co on zaproponuje.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie sprawa rozwiazala sie sama. dzwonilam dzisiaj do kliniki i okazalo sie ze lekarz ma 2 tyg urlopu takze w tym cyklu bedzie naturalne staranko.
 
Reqiem na naturalnym cyklu dwa razy udalo nam sie z iui zajsc. Po pierwszej udanej poronilam w 10tyg. Do tej pory nie mialam zadnych lekow zastrzykow nic.
Suzi a nie ma kto zastapic? Albo poszukaj gin co prywatnie tez robi w okolicy

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic mi mój ginekolog dodatkowo nie podawał. Mam podręcznikowe owulacje, jest jeden pęcherzyk, który pęka i... nic. Razem z partnerem zrobiliśmy masę badań, wyniki i moje i jego dobre a upragnionego maleństwa jak nie ma tak nie ma. Staramy się 17 miesięcy. Może to kwestia mojego wieku - 38 lat.
Wiek Kochana nie ma tu raczej nic do rzeczy. Ja też mam 38. Tylko u nas obojga był problem....
Myślę że i u Was coś jest, tylko nieodnalezione...jest tyle badań że głowa mała...Nie ma czegoś takiego jak niepłodność idiopatyczna. Jest tylko niezdiagnozowana...
Jakie mieliście robione badania?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiek Kochana nie ma tu raczej nic do rzeczy. Ja też mam 38. Tylko u nas obojga był problem....
Myślę że i u Was coś jest, tylko nieodnalezione...jest tyle badań że głowa mała...Nie ma czegoś takiego jak niepłodność idiopatyczna. Jest tylko niezdiagnozowana...
Jakie mieliście robione badania?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój facet miał szczegółowe badania nasienia (parametry dobre). A ja: prolakyna (lekko podwyższona ale zbiłam bromergonem), AMH (5.19), drożność jajowodow, hormony tarczycy, plus wszystkie wymazy i wirusologia.
 
Mój facet miał szczegółowe badania nasienia (parametry dobre). A ja: prolakyna (lekko podwyższona ale zbiłam bromergonem), AMH (5.19), drożność jajowodow, hormony tarczycy, plus wszystkie wymazy i wirusologia.
Wiesz jak ja czytam to dziewczyny tych badan maja tony...czesto problem jest w genetyce (mutacje) lub imunologii...
Przy takim amh nie masz pcos?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czasem powodem są złej jakości komórki jajowe. Ale to da się zbadać tylko przy ivf...

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz jak ja czytam to dziewczyny tych badan maja tony...czesto problem jest w genetyce (mutacje) lub imunologii...
Przy takim amh nie masz pcos?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem jak się stwierdza pcos niemniej @ mam regularne, bezbolesne i owulacyjne. Mój gino robił za mną wywiad w tym temacie. Mam nadzieję, że to oraz te kilkadziesiąt usg wystarczyło mu do wyeliminowania pcos. Chyba że są jakieś inne konkretne badania w tym kierunku. Jeśli tak to ich nie miałam.
 
reklama
Wiesz jak ja czytam to dziewczyny tych badan maja tony...czesto problem jest w genetyce (mutacje) lub imunologii...
Przy takim amh nie masz pcos?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Taa, ja mam poniekąd żal do swojego poprzedniego lekarza, że zamiast zlecić więcej badań to od razu IUI na chama. Te parę tysięcy mogliśmy wydać na badania, może coś by wyszło. Nawet nie sprawdził czy warto spróbować naturalnie tylko tona tabsów.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry