reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
dziewczyny robiłam test ciążowy czysto teoretycznie i jedna kreska a okresu nie mam czekam na jutro co mnie trochę dziwi bo mam co 29 dni ostatnio miałam 07.07 chyba że znów się walnełam ? może wy mi policzycie ?
To chyba na dzis przypada kolejna @. Zrob sobie bete bo testy niestety czesto przeklamuja. [emoji6] trzymam kciuki.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ! Podczytuje was bo sama niedawno się udzielałam:) podchodziłam do dwóch IUI i zdecydowaliśmy się na in vitro I od 10 sierpnia zaczynam zastrzyki :)
Cikulinka co u Ciebie ??? Dostałaś @ ??? Mocno Ci kibicuje i wam wszystkim dziewczyny !;)
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



SIERPIEŃ

5 - Nuna85 - starania naturalne
5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - Ewa199 - termin spodziewanej @
5-6 Linni - powtórka Beta HCG
8 - Linni - wizyta kontrolna w sprawie fasolki
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hejo jak tam Kochane? U mnie @ rozkręciła się na dobre. Miałam wczoraj bardzo miły dzień nie licząc poranka [emoji16]po południu wpadli do nas brat z żona i maluchem Zosia, rok i siedem miesięcy- mały łobuz w dosłownym tego słowa znaczeniu [emoji12]mój kot jak ja widzi wchodzi na najwyższe miejsca w domu i tylko patrzy z góry. W 15 min w domu jakby tornado przeszło a i tak mało jej było rzeczy [emoji1]kochane stworzenie. Z Malzem już wszystko spoko wyjaśniliśmy sobie wszystko. @ strasznie doskwiera, lecą ze mnie wielkie skrzepy a ból jest taki rozrywająco-skurczowy. Biorę Apap i no spe.
@cikulinka przyszła wredna? @EWA jak u Ciebie?
@zylwia cieszę się ze się odezwalas. Super ze już startujesz, trzymam mocno kciuki i będę śledzić losy na wątku ivf [emoji6]
@linni powtarzałas betę? Jak się czujesz? Napisz bo się martwię


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mnie pytania nie bylo, ale sie wypowiem. Do tej pory najwiekszy bol mialam w czwartek kolo 21. Potem robilam zatrzyk. Teraz tylko cmi. Myslicie ze moglo peknac bez zastrzyku. Gdybam bo od czwartku z moim nic. Gosci zaprosil, siedzial do pozna a ja zla poszlam spac. Dzis tez od rana wsciekla no bo nie ma jak. A jak wlasnie peka. Cholera cale zycie pod gorke.
 
u mnie nic bol brzucha na @ ale nic nie ma . jadę dziś do Częstochowy na cały dzień na zawierzenia Maryjne z córcią 16 mies. bez męża i ciekawe jak nam pójdzie bo 300 km jest w jedną stronę a jakbym jeszcze w drodze dostała @ to już bym się wkurzyła, niech wcale nie przyjdzie !!!!
nuna to lipa :(
 
O mnie pytania nie bylo, ale sie wypowiem. Do tej pory najwiekszy bol mialam w czwartek kolo 21. Potem robilam zatrzyk. Teraz tylko cmi. Myslicie ze moglo peknac bez zastrzyku. Gdybam bo od czwartku z moim nic. Gosci zaprosil, siedzial do pozna a ja zla poszlam spac. Dzis tez od rana wsciekla no bo nie ma jak. A jak wlasnie peka. Cholera cale zycie pod gorke.

Musiałam Cię przeoczyć [emoji6]przepraszam. No lipa trochę ze nie macie jak...mógł pęknąć ale jak stało się to w czwartek no to po staraniach dzisiaj już lipa ale nie zaszkodzi próbować [emoji12]cmic to może ta torbiel co masz a ten ból w czwartek to tez może być to bez usg nic za bardzo w stanie nie jestem powiedzieć. Jak nie w tym miesiącu to w następnym. Ja tez się złoszczę ze następny miesiąc poszedł na straty i ze w ten tez się nic nie będzie działo ale staram się nie myśleć negatywnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko z tym pominieciem to mial byc zarcik. Tak sie wszystko szybko zmienia, ze ja juz odpoczywam z nogami w gorze. Ale mnie ta torbiel w trakcie bolala. A w czwartek wieczorkiem tez byly starania.
 
reklama
Spoko z tym pominieciem to mial byc zarcik. Tak sie wszystko szybko zmienia, ze ja juz odpoczywam z nogami w gorze. Ale mnie ta torbiel w trakcie bolala. A w czwartek wieczorkiem tez byly starania.
Czyli te żołnierzyki z czwartku działały do dzisiaj, a dzisiaj nowa dostawa. Jak dla mnie ok. ;) codzienne współżycie tez nie jest dobre, bo plemniki na dojrzewanie potrzebują od 24 do 72 godzin.
A juz kilka razy dziennie (bo i takie przypadki znam) to juz całkiem nie tego... :)
 
Do góry