reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kreska pojawila sie wlasciwie odrazu tylko najpierw byla prawie nie zauwazalna a tak po minucie juz ja bylo ladnie widac choc jest blada. Robilam ten expresowy test bo tylko taki mialam w domu. Kupie jeszcze jeden. Na bete ide w piatek nie moge isc wczesniej bo obiecalam M ze wytrzymam ale jednak sie nie udalo. ;)

Łaaaaał :-D Rano wchodzę a tu takie wieści. A byłaś na nie. Skąd ten twój mąż wiedział? Tchnęłaś we mnie nadzieje. Powiedz kiedy bolał Cie ten brzuch? Ja liczyłam, że przejdzie, a dziś dalej boli, i to taki dziwny, aż do pleców i żołądka.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po drugiej iui, miała być laparo, ale tak złożyło, że będzie w sierpniu, żeby nie tracić kolejnego miesiąca podjęłam jeszcze jedna próbę
 
Łaaaaał :-D Rano wchodzę a tu takie wieści. A byłaś na nie. Skąd ten twój mąż wiedział? Tchnęłaś we mnie nadzieje. Powiedz kiedy bolał Cie ten brzuch? Ja liczyłam, że przejdzie, a dziś dalej boli, i to taki dziwny, aż do pleców i żołądka.
Wczoraj po tych wieczornych mdlosciach i zlym samopoczuciu stwierdzilam ze musze zrobic. Bo jak jestem to przynaniej wiem skad to samopoczucie a jak nie to lrzestane sie nad soba uzalac i tyle. Skad moj M wiedzial nie mam pojecia. Ale codziennie rano caluje brzuch mowiac ze jest tam dwoch jego chlopakow. ;) teraz to sie chyba jeszcz bardziej boje niz balam. Boje sie ze ten test to sciema. Jutro zrobie jeszcze jednen i w piatek beta. Brzuch to mnie boli tak.dziwnie takie jakby skurcze.troche jak przy dniach plodnych troche jak na okres.ciezko to opisac.
Kurcze ale czad.... boje sie w to uwierzyc. ;)
 
ja dzis 12 po inseminacji ale strach mnie paralizuje przed zrobieniem testu a masz jakies objawy bo ja wogole nic nie czuje ?
No wlasnie objawy mialam takie ze wczoraj caly dzien mnie mdlilo brzuch mnie caly czas boli piersi zaczely bolec i jak.wracam do domu po pracy to odcina mi prad tak mi sie chce spac. Ale.bardzo podobne objawy mam przed @ wiec sama nie wiem.
 
Kreska pojawila sie wlasciwie odrazu tylko najpierw byla prawie nie zauwazalna a tak po minucie juz ja bylo ladnie widac choc jest blada. Robilam ten expresowy test bo tylko taki mialam w domu. Kupie jeszcze jeden. Na bete ide w piatek nie moge isc wczesniej bo obiecalam M ze wytrzymam ale jednak sie nie udalo. ;)
Gratulacje
 
reklama
ja w tamtym cyklu mialam takie ze bol brzucha i jajnikow ale to na okres mi przepowiadalo a ten cykl inny zupelnie nic juz 28 dc :) czekamy na twoja bete teraz na pewno ci stres zszedl i bedzie ok :)
 
Do góry