reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
dziewczyny słuchajcie
oczom nie wierze jak kiedys z ledwością miałam 2 pecherzyki zdarzyło się to raz
to teraz mam 3 sztuki
jeden już pekajacy i dwa nie peknie te
22,22,18
dziś sie mamy starać no i jutrio też i pojutrze bo może którys inny załapać
póżniej
aczkowielk pani mnie ostzregła przed ciążą mnoga.....
kurcze ale bym sie cieszyła

tylko ten mój cięzki facet......ciężki przypadek z niego
dziś to już nawet powiedziała ze on nie chce dziecka.....jestem zła zobaczymy czy wogóle zechce spróbować
pozdrawiam was kochane

Cikulinka przechodziłam to samo ze swoim po roku starań naturalnych, masakra już była, dochodziło nawet do tego, ze przestaliśmy się przytulać, rozmawiać itp. A jak przychodził moment na próby to nawet mu nie mówiłam, ze mam owulacje, ze byłam na monitoringu i strasznie się z tym czułam, ze go wykorzystuje, ze go oszukuje. W końcu usiadłam i szczerze porozmawialiśmy, zapytałam czy chcemy tego samego, ze nie można tak żyć, uśmiech mechaniczny, sex mechaniczny itp. Poszliśmy oboje do psychologa na dwie sesje i okazało się ze mój M czuł się jak robot do rozplodu i wcale się mu nie dziwie [emoji6]może w takiej sytuacji powinniście pójść i porozmawiać z kimś? Trudne będzie przekonanie faceta do tego, bo przecież on nie jest psychicznie chory ale może się uda [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cikulinka przechodziłam to samo ze swoim po roku starań naturalnych, masakra już była, dochodziło nawet do tego, ze przestaliśmy się przytulać, rozmawiać itp. A jak przychodził moment na próby to nawet mu nie mówiłam, ze mam owulacje, ze byłam na monitoringu i strasznie się z tym czułam, ze go wykorzystuje, ze go oszukuje. W końcu usiadłam i szczerze porozmawialiśmy, zapytałam czy chcemy tego samego, ze nie można tak żyć, uśmiech mechaniczny, sex mechaniczny itp. Poszliśmy oboje do psychologa na dwie sesje i okazało się ze mój M czuł się jak robot do rozplodu i wcale się mu nie dziwie [emoji6]może w takiej sytuacji powinniście pójść i porozmawiać z kimś? Trudne będzie przekonanie faceta do tego, bo przecież on nie jest psychicznie chory ale może się uda [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana już chodziliśmy do psycholog...pani stwierdziła ze ciężki przypadek z niego......strasznie się z nim pokuciłam a w zasadzie on ze mną i z starań nici......wczoraj nic dziś nic ale niedawno stwierdził ze chyba wieczorem spróbujemy bo mnie jajnik tak zakuł ze chyba któryś z tych 2 nie pekniętych pekł....może są jakieś szanse jak myślicie
 
kochana już chodziliśmy do psycholog...pani stwierdziła ze ciężki przypadek z niego......strasznie się z nim pokuciłam a w zasadzie on ze mną i z starań nici......wczoraj nic dziś nic ale niedawno stwierdził ze chyba wieczorem spróbujemy bo mnie jajnik tak zakuł ze chyba któryś z tych 2 nie pekniętych pekł....może są jakieś szanse jak myślicie

Pewnie ze są [emoji6]zawsze się trochę zblizycie i do tego zostały dwa jajka [emoji1]przytulanki nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziły zwłaszcza te po kłótni [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny !! :) daaaawno mnie nie było ale chciałam poukładać trochę w swoim życiu.,dużo pracy i tak ooo :) wczoraj byłam u swojego lekarza dał mi namiary gdzie podejść do in vitro.. Mamy Warszawę na uwadze ale najbardziej Białystok:) będę dzwoniła jutro do poleconego profesora I się wszystkiego dowiem ;) mam nadzieję że te wakacje będą dla mnie szczęśliwe!:))

Wszystkim którym się udało wielkie gratulacje!!! :)

Cikulinka wiem co czujesz , mieliśmy to samo ale jakoś tak przeszło wiadomo ,Że są jakieś sprzeczki ale staram się I że swojej strony trochę odpuścić chociaż jestem ciężkim przypadkiem :) 3maj się kochana :*
 
Hej u mnie masakra zlapalam angine jutro ide do lekarza mam dosc @ powinna pojawic sie pod koniec czerwca ale owulka byla wczesniej wiec i @ zawita wczesniej odezwe sie jak sie dolecze buziaki pa
 
Czy po Duphastonie macie częste oddawanie moczu? Zgubiłam ulotkę a w necie nic nie znalazlam
Mam dupka w domu i na ulotce są takie działania niepożądane:
Zaburzenia wątroby
Reakcje alergiczne
Obrzęk skóry w okolicach twarzy i gardła
Migrena, bóle głowy
Nudności
Tkliwosc lub bolesnosc piersi
Zwiększenie masy ciała
Zawroty głowy
Przygnębienie
Wymioty
Wysypka, silne swędzenie skóry
Senność
Obrzęk piersi
Obrzęk spowodowany zatrzymaniem wody.

Nic o siusianiu nie pisze ;)
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,







21 - Iwo46 (II)- Beta HCG
27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI
28 - Evelevel (III)- wizyta kontrolna

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Hej laseczki, byłam zmuszona przełożyć swoją wizytę na 28 bo nie mam wyników badań jeszcze a najbliższy wolny termin do mojego gina to 28 więc wydaje mi się, że kolejny cykl będzie stracony, pewnie w moim przypadku dopiero sierpień wchodzi w grę ;)
Jak się trzymacie? @Iwo86 jakieś objawy? Bolączki?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jakie badania robicie przed inseminacja? Jak główna przyczyna jest zle nasienie to nas też bardzo magluja?;)miłego, słonecznego dnia
 
Do góry