reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

16 - Andziola (II) - Beta HCG
17 - Cikulinka (V)- monitoring cylku
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@cikulinka moja droga dopisałam Cię do nas ;) naturalne starania też starania :) Trzymaj się Kochana, musi się udać. Dobrze, że pozwoliłaś sobie na delikatny reset. Dla mnie tez alkohol jakby nie istniał, ale przychodzą takie chwile, że mam ochotę się tak zresetować, żeby zapomnieć o całym świecie, ale niestety to tak nie działa.
@andziola trzymam kciuki za betę :)
 
reklama
@Evelevel kochana gdzieś mnie w kalendarzu zgubiłas he jak bys mogła mnie dopisać 27 czerwca monitoring i iui (III) .
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

16 - Andziola (II) - Beta HCG
17 - Cikulinka (V)- monitoring cylku
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG
27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@froncia najmocniej Cię przepraszam, wydawało mi się, że Cię wczoraj gdzieś wpisywałam ale tylko mi się wydawałao, a może mi się śniło :D juz naprawione ;)
 
Ja Ci odradzam Hawryluka, sama się zastanawiam nad Cieplinskim. Jestem z Plocka, 1 iui robiłam w invimedzie w wawie i zastanawiam się gdzie kolejna, bo jednak te dojazdy były obciążające, fajnie byłoby gdzieś bliżej, gdzie mogłabym częściej pójść na kontrolę tj monitoring. Miałaś stymulacje? Musze sie zastanowic.Ktoś poleca kogos z Wawy?
Ja jestem ciplinskim zachwycona...ja udane in vitro i moja kolezanka od tyg u niego tez udane...nie wiem jak iui bo u niego nie mialam...
 
reklama
Do góry