reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Własnie zaczynam przygotowania do drugiej i ostatniej iui. Nastepny krok to juz in vitro. Wczoraj bylam na wizycie i od 5 do 9 dc dostalam jak zawsze CLO ale od 10 do 12 mam brać Mensinorm. Czy ktoraś z Was brała ten lek?? Trochę się martwię bo dobrze reagowałam na CLO (przy pierwszej iui mialam 4 pecherzyki z ktorych 2 pekły przed iui). Lekarz powiedział że zrobi iui na wiekszej ilości pęcherzyków żeby zwiększyć szanse na zapłodnienie ale ja obawiam się takiego podejścia.
 
reklama
Hej pisalam tu kiedys podchodzimy do 4 iui w przyszlym tygodniu dzis mam 6 dc clo daje mi popalic jajniki szaleja w piatek mam usg trzymajcie kciuki za ladne pecherzyki. Odpoczelam pol roku i wracam do staran[emoji5]
 
Witaj Luska22. Trzymam kciuki ...Kochana a powiedz co u Was przyczyna niepowodzeń ??
 
Ostatnia edycja:
to musi się udać..... u mnie podobnie... tylko jeszcze prolaktyna.... kurczę tak bardzo bym chciała żebym Nam wszystkim się w końcu udało......juz bym chciała zeby przyszła ta małpa.... no...
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!



Czy dopisać kogoś do kalendarza?
 
reklama
Do góry