reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Dziś mija mój termin. Tzn powinnam dostać @ a nie dostałam mimo że cykle mam jak w zegarku, co do dnia. Podejrzewam że przez luteine więc ją odstawilam bo dziś zrobiłam czuły test ciążowy i wyszedł negatywny. Ale powiem szczerze dziewczyny że w ogóle ból tego typu jest dla mnie mniejszy. Bardziej boli porażka po iui. Więc kolejny cykl naturalnych statan przede mną  :D:D:D
Ale okres jeszcze nie przyszedl.... Więc nadzieja się tli:)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziś miałam drugą inseminacje... Ale było inaczej niż przy pierwszej. Pierwsza całkowicie bezbolesna, a dziś bolało jak cholera i cały czas boli i do tego lekko krwawie... Czy któraś z Was też tak miała??
Ja wszystkie 4 iui miałam lekko bolesne i plamiłam, przez moje tyłozgięcie lekarz nie mógł się dostać i zawsze potrzebował dodatkowego narzędzia (i przez to szczypało) by przytrzymać szyjkę i wtedy mógł podać bezpośrednio do macicy. Nic przyjemnego wrrrrrr....
 
Cześć dziewczyny... zrobiłam rano test negatywny...więc czekam na @ i lecimy z drugą iui...nie biore leków więc nie będę robić bety.... poczekam sobie na @....
cikulinka trzymam kciuki :*
 
Cześć dziewczyny... zrobiłam rano test negatywny...więc czekam na @ i lecimy z drugą iui...nie biore leków więc nie będę robić bety.... poczekam sobie na @....
cikulinka trzymam kciuki :*

Przykro mi. Mam nadzieję, że druga próba będzie dla nas szczęśliwa. Do mnie już przylazła @ więc na jutro się umawiam do lekarza i lecimy dalej.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

16 - cikulinka (V) - IUI
16 - froncia (I) - testowanie

23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)



CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Dziekuje dziewczyny .....
Moka tez bym chciala juz dostac zeby móc leciec z następna.. iui ... druga bedzie szcześliwa... MUSI BYC ... !!! daj znac czy wszystko w porzadku po wizycie u lekarza.... :)
Jolancik a jak tam u Ciebie ??
 
reklama
Do góry