reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziekuje dziewczyny .....
:)
Jolancik a jak tam u Ciebie ??
Dziękuję jakoś się trzymam i mam się dobrze. Po 4 nieudanych iui przyszedł czas na in vitro. Na razie szukam kliniki i dobrego lekarza z Poznania (no i kombinujemy na to środki finansowe), więc jeśli coś drgnie to może sierpień/wrzesień. Póki co to myślę by zająć czymś głowę i wrócić na prawo jazdy bo miałam 4 lata przerwy ;) Nadal tu zaglądam i za wszystkie trzymam mocno kciuki :)
 
Cześć dziewczyny jestem po monitoringu mam 3 pęcherzyki, nigdy tylu nie miałam, endo 7mm mam przyjść na usg w piątek, boję się, że mogą mi nie zrobić iui jak będzie więcej niż 1 :/
 
Cześć dziewczyny jestem po monitoringu mam 3 pęcherzyki, nigdy tylu nie miałam, endo 7mm mam przyjść na usg w piątek, boję się, że mogą mi nie zrobić iui jak będzie więcej niż 1 :/

Hej. Przeszkoda mogą się okazać np 4 pecherzyki ale jak są 3 to robią iui a jakiej wielkości są?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry