reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!



Czy dopisać kogoś do kalendarza?
Ja mam usg 19 maja w 9dc potem w 22 maja w 12dc i ustalamy iui pewnie w okolicy srody[emoji5]
 
reklama
Tak też zrobię. Do jutra czekam. Po południu spróbuję zrobić test. Po spodziewanej miesiaczce powinien wyjść prawidłowo. Dzięki za pomoc


Bubu jak okaże się, że jesteś w ciąży (czego Ci życzę i na co liczę) to Ci tak nakopię do dupy że kropek się złapie zebami i pazurami... Dzieczyny tyle się mówi o testach sikanych i odstawianiu leków. Jeśli macie małe stężenie hcg to test sikany może wyjść pozytywnie dopiero i ponad tydzień PO spodziewanej miesiączce. Nie szkoda wam naprawdę ryzykować odstawiania leków nie zrobiwszy bety? Ja rozumiem, że to koszt, ale zarzucając progesteron tak szybko ryzykujecie za każdym razem, że nagły spadek doprowadzi do poronienia. A nawet nie będziecie o tym wiedzieć bo przyjmiecie na wiarę, że dostałyście okres... Odżałujcie te 25/30 zł i róbcie bety. Jasne, że nie wszystkim wyjdą dodatnie, ale tym co wyjdą mogą uratować ciążę.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
19 - Sikulinda - Monitoring cyklu
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Czy kogoś jeszcze dopisać? Coś nam się strasznie kalenadzr skurczyl ;)
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ

18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
19 - Sikulinda - Monitoring cyklu
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Czy kogoś jeszcze dopisać? Coś nam się strasznie kalenadzr skurczyl ;)
Mnie możesz dopisać, 15 maja miałam drugą iui i 26 maja mam zrobić betę :) oby ten termin w dzień matki był szczęśliwy :D
Trochę się martwię moim endometrium bo jest cienskie :/ 7,6 mm w dzień po owulacji...
 
Bubu jak okaże się, że jesteś w ciąży (czego Ci życzę i na co liczę) to Ci tak nakopię do dupy że kropek się złapie zebami i pazurami... Dzieczyny tyle się mówi o testach sikanych i odstawianiu leków. Jeśli macie małe stężenie hcg to test sikany może wyjść pozytywnie dopiero i ponad tydzień PO spodziewanej miesiączce. Nie szkoda wam naprawdę ryzykować odstawiania leków nie zrobiwszy bety? Ja rozumiem, że to koszt, ale zarzucając progesteron tak szybko ryzykujecie za każdym razem, że nagły spadek doprowadzi do poronienia. A nawet nie będziecie o tym wiedzieć bo przyjmiecie na wiarę, że dostałyście okres... Odżałujcie te 25/30 zł i róbcie bety. Jasne, że nie wszystkim wyjdą dodatnie, ale tym co wyjdą mogą uratować ciążę.
Ja ten cykl miałam zwykły itzn bez stymulacji i na własną rękę bralam luteine. Odstawilam tak jak lekarz kazał zrobić przy iui. Po ostatniej iui minął już miesiąc. Wiem że cuda się zdarzają ale nie wiem czy wy też tak macie jak ja? Tzn ja mam niepłodność idiopatyczna i czuje ze przyczyn jest kilka. Jedną z nich na pewno niewydolność drugiej fazy i mam dziwne przeczucie ze moge mieć wrogi śluz. Wizyta u lekarza już za tydzień więc tym razem nie odpuszczę i każe zrobić dokładne badania. Opieranie się na wynikach typu tsh, PRL i innych które były wykonane przeszło 1,5 roku temu raczej nie jest dobrym rozwiązaniem... Mam takie poczucie że lekarz trochę sobie zlewa... A propos @ powoli przychodzi
 
@froncia jak u Ciebie? @ przyszła?

Ja dziś byłam u lekarza. Niestety jeden pęcherzyk się nie wchłonął :( nie będzie więc stymulacji jak pęcherzyk jakiś urośnie to będzie iui. Generalnie zawsze w cyklu naturalnym pęcherzyk dominującą miałam ale też zawsze tylko jeden...
 
Ja ten cykl miałam zwykły itzn bez stymulacji i na własną rękę bralam luteine. Odstawilam tak jak lekarz kazał zrobić przy iui. Po ostatniej iui minął już miesiąc. Wiem że cuda się zdarzają ale nie wiem czy wy też tak macie jak ja? Tzn ja mam niepłodność idiopatyczna i czuje ze przyczyn jest kilka. Jedną z nich na pewno niewydolność drugiej fazy i mam dziwne przeczucie ze moge mieć wrogi śluz. Wizyta u lekarza już za tydzień więc tym razem nie odpuszczę i każe zrobić dokładne badania. Opieranie się na wynikach typu tsh, PRL i innych które były wykonane przeszło 1,5 roku temu raczej nie jest dobrym rozwiązaniem... Mam takie poczucie że lekarz trochę sobie zlewa... A propos @ powoli przychodzi
Wrogi śluz to podobno wielka ściema. Mój lekarz twierdzi,że jest to malo miarodajne badanie. W każdym cyklu śluz jest inny . Mi niby wyszedł...
 
reklama
Moka czekam na @.. mam juz plamienia wiec lada chwila przyjdzie.oby jak najszybciej....... kurcze to nie dobrze...ale napewno urośnie piękny pęcherzyk......:) :) kurcze tez mnie zastanawiaja te polamienia przed @....hmm.....
 
Do góry