reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
ja tam dziewczyny po weekendzie? u nas pracowicie robiliśmy karton gips na poddaszu :) .... i pracowaliśmy nad dzidzią... zobaczymy co z tego wyniknie:) jestem pelna nadzieii chyba jeszcze dzis poprawimy chyba nie zaszkodzi
 
reklama
Jestem 8 dni po IUI i mam cały czas bóle podbrzusza, wieczorne mdłości i kłócia jajnika. To wszystko od tych leków? Czy któraś z was brała po IUI Progynova oraz duphaston jednocześnie?
 
Jestem 8 dni po IUI i mam cały czas bóle podbrzusza, wieczorne mdłości i kłócia jajnika. To wszystko od tych leków? Czy któraś z was brała po IUI Progynova oraz duphaston jednocześnie?
Oba leki mogą wpływać na samopoczucie. Kłucia jajników nie mam, ale skoro to Twoja pierwsza IUI to może jak najbardziej tak być. Może coś się już tam dzieje, kto wie...
 
Oba leki mogą wpływać na samopoczucie. Kłucia jajników nie mam, ale skoro to Twoja pierwsza IUI to może jak najbardziej tak być. Może coś się już tam dzieje, kto wie...
Właśnie bardziej wydaje mi się że to leki. Najgorsze że te bóle podbrzusza są coraz częstsze i jakby silniejsze do tego ta ilość śluzu... Jeszcze tydzień został więc muszę to przeżyć.
 
Jestem 8 dni po IUI i mam cały czas bóle podbrzusza, wieczorne mdłości i kłócia jajnika. To wszystko od tych leków? Czy któraś z was brała po IUI Progynova oraz duphaston jednocześnie?
Mnie też ciągle boli brzuch....objawy typowo okresowe(brzuch, bolący krzyż, głowa, uderzenia gorącą).Co jest innego-zawsze przed okresem miałam ból piersi -do teraz jeszcze go nie ma... Może przyjdzie z opóźnieniem... Chyba,że od tych hormonów coś ale zmieniło....Okres mam dostać w sobotę -czekam cierpliwie :(
 
Mnie też ciągle boli brzuch....objawy typowo okresowe(brzuch, bolący krzyż, głowa, uderzenia gorącą).Co jest innego-zawsze przed okresem miałam ból piersi -do teraz jeszcze go nie ma... Może przyjdzie z opóźnieniem... Chyba,że od tych hormonów coś ale zmieniło....Okres mam dostać w sobotę -czekam cierpliwie :(
Mnie też piersi nie bolą, a zawsze bolały przed @. Też mi się wydaje że to te hormony. Ja mam dostać dopiero w poniedziałek ale wcześniej bete muszę zrobić
 
Lekarz wciska Ci kit. Jesli podchodzisz prywatnie to decyzja jest Twoja i tylko Twoja. Mozez zrobic 1 iui, a mozesz 4 (wiecej zazwyczaj nie ma sensu). Nie moga Cie zmusic do 4, zebys mogla sie do ivf zakwalifikowac. Nikt Cie nigdzie nie kwalifikuje, bo Ty za to placisz. Jesli lekarz sprzedaje Ci taka historie to wg mnie zwykle naciaganie na kase...
Jasne, ze moze Ci sie iui udac, ale niech Ci jie opowiada, ze musisz zrobic 4, zeby moc do ivf podejsc, bo to bzdura.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I tu sie mylisz. Jeśli kobieta nie ma 35 lat i ogolnie jest płodna, to nie moze od razu podejsc do ivf.
Taka jest ustawa, my korzystac bedziemy z dawcy nasienia i jako, ze ja jestem plodna to min. 2 iui musimy zrobic, bo nie moga od tak ivf zrobic, bo to jest ostatecznosc.
 
reklama
I tu sie mylisz. Jeśli kobieta nie ma 35 lat i ogolnie jest płodna, to nie moze od razu podejsc do ivf.
Taka jest ustawa, my korzystac bedziemy z dawcy nasienia i jako, ze ja jestem plodna to min. 2 iui musimy zrobic, bo nie moga od tak ivf zrobic, bo to jest ostatecznosc.
Może -ale musi leczyć się przez rok i wykorzystać pozostałe możliwości :)
 
Do góry