reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
no tak to nazywamy....... głupio mi ale dr. powiedziała ze niepotrzebnie bo to coraz częstszy problem zresztą inni mają w ta drugą strone...........
ale i tak się z tym źle czuje że czasami nawet nie czuje się kobietą ..
U nas jak przychodziło do zaplanowanego sexu nastawionego na poczęcie to u mojego M. też był problem. Tak chciał stanąć na wysokości zadania, że niestety nie stawał , albo szybko opadał. Na jednej z wizyt powiedzieliśmy o tym problemie i dostaliśmy receptę na tabletki zawierajace sildenafil. Polecam .
 
reklama
Kobietki jakie badania krwi przed iui? W sensie o te wirusowe mi chodzi hiv itd? Chcę iść do mojej rodzinnej po skierowanie żeby prywatnie kasy nie tracić.
HIV, HCV, HBs, VDRL, chlamydia PCR wymaz z pochwy. Ja np. żeby mieć za darmo bad. wirusowe (bo u mnie na nfz nie ma) byłam oddać krew honorowo (więc zaoszczędziłam ok 150 zł), a za chlamydie płaciłam 180 zł.
 
To dalej jest szansa!
Ehh.. jakoś straciłam resztki pozytywnego nastawienia.. teraz juz tylko myślę co dalej.. podchodzić do kolejnej IUI czy raczej przy endometriozie jest to i tak spisane na straty ?? Rozważać inna możliwość. . ?? Najgorzej boje się ze nie zdążę. . Ze dostane teraz @ i torbiele znów wrócą [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

10 – panierka90 - testowanie
10 – Oska305 – wizyta kontrolna w trakcie stymulacji

11 – adunnnia90 – transfer
15 – jasani – beta hcg
18 - Bubu19821 - beta hcg
19/20 – jolancik – monitoring cyklu



CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
reklama
Ehh.. jakoś straciłam resztki pozytywnego nastawienia.. teraz juz tylko myślę co dalej.. podchodzić do kolejnej IUI czy raczej przy endometriozie jest to i tak spisane na straty ?? Rozważać inna możliwość. . ?? Najgorzej boje się ze nie zdążę. . Ze dostane teraz @ i torbiele znów wrócą [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]
A która to iui byla? Ile masz lat?Ja postanowiłam,ze robię dwie iui a później decyduje się na in vitro -szkoda czasu....w tym roku kończę 29lat!
 
Do góry