reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Beti jak wyżej: w naszych pompowanych organizmach to i wiatropylność jest możliwa. Trzymam kcuki za podejście, żeby takie zostało do rozwiązania za jakieś 34 tygodnie:)
My wizyta na 17:15. Atrakcji kolorowych od rana brak, ale bóle są:/ Żeby to jeszcze jedno miejsce, ale to tak dziwnie, raz kłuje na dole a raz boli cały brzuch i jest mi niedobrze jak przy zatruciu:/ Pasożyt na szczęście daje mi co chwilę znać, że działa.
 
reklama
Boże po takim czasie, tylu stratach i wydanej kasie trafił nam się naturals! !!!! [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji175] [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pocieszenie za te straty: to te straty , czyli stumulacje najprawdopodobniej uruchomiły organizm. Także summa summarum na coś się przydały. A komfort psychiczny w kosmos większy:)
 
Beti śledzilam Twoja historie...
Serdecznie Ci gratuluję [emoji38]
i trzymam mocno kciuki ....
Jesteś przykładem na to ,ze cuda się zdarzają [emoji6] ...
 
Boże po takim czasie, tylu stratach i wydanej kasie trafił nam się naturals! !!!! [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji175] [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ogromne gratulacje!!! :):)
Beti, przypomnisz swoją historie w skrócie? Ku pokrzepieniu serc, ze nam sie tez uda :):)
 
Dla mnie jest to wszystko tak ciężkie do uwierzenia [emoji23] 5 inseminacji, 1 in vitro a tu gdzie już się podałam i na pocieszenie kupiłam sobie szczeniaczka zaszlismy naturalnie! !!!! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie jest to wszystko tak ciężkie do uwierzenia [emoji23] 5 inseminacji, 1 in vitro a tu gdzie już się podałam i na pocieszenie kupiłam sobie szczeniaczka zaszlismy naturalnie! !!!! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Można -można [emoji3]... aż się gęba cieszy jak się czyta [emoji4] ... swoją drogą maltusie maja tak cudowny urok ze nie ma się co dziwić [emoji5]
 
reklama
Anula ale to nie maltanczyk [emoji2][emoji2][emoji2] to są West Terier [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
1477468733-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry