reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

Jeszcze tylko 3 dni do spotkania Aniki z Polą ;)

25 - Anika - przywitanie z Polą
26 - omatko - wizyta u gina

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
Ostatnia edycja:
Aniko super wiadomości:-) :)

Zuzik nienormalny nie jest ten co kupił, nienormalni są ci co się/nas sprzedali za 500zł !!!!
albo darmowe leki:
przychodzi kobieta do apteki wybiera recepty, techniczka nabija na kasę leki mówi: do zapłaty 220 zł z groszami. babka oczy wielkie: przecież to recepty mojego ojca, on ma ponad 80 lat. ma za darmo. techniczka: ale na receptach nie ma leków z listy leków darmowych. babka: to jest jakaś lista w tv mówili ze dla osób powyżej 75 r. ż. leki za darmo, nawet nie mam pieniędzy. i jak ja to wyjaśnię ojcu, on taki zadowolony że po raz pierwszy dostanie coś od państwa za darmo...
kolejna sytuacja
kobieta: dlaczego tyle za te leki, mi się należy za darmo mam 78 lat. techniczka pokazuje paragon: ma pani na recepcie tylko jeden lek z listy leków darmowych, ten za 7 zł, ale już za ten drugi msi pani zapłacić 86 z groszami. cała kolejka w aptece w śmiech...
nie wymyśliłam, z życia wzięte.
 
Aniko super wiadomości:-) :)

Zuzik nienormalny nie jest ten co kupił, nienormalni są ci co się/nas sprzedali za 500zł !!!!
albo darmowe leki:
przychodzi kobieta do apteki wybiera recepty, techniczka nabija na kasę leki mówi: do zapłaty 220 zł z groszami. babka oczy wielkie: przecież to recepty mojego ojca, on ma ponad 80 lat. ma za darmo. techniczka: ale na receptach nie ma leków z listy leków darmowych. babka: to jest jakaś lista w tv mówili ze dla osób powyżej 75 r. ż. leki za darmo, nawet nie mam pieniędzy. i jak ja to wyjaśnię ojcu, on taki zadowolony że po raz pierwszy dostanie coś od państwa za darmo...
kolejna sytuacja
kobieta: dlaczego tyle za te leki, mi się należy za darmo mam 78 lat. techniczka pokazuje paragon: ma pani na recepcie tylko jeden lek z listy leków darmowych, ten za 7 zł, ale już za ten drugi msi pani zapłacić 86 z groszami. cała kolejka w aptece w śmiech...
nie wymyśliłam, z życia wzięte.
Naiwniacy...mysleli ze wszystko za darmo dostana...
 
Dobra nie bijcie. Przez ten brak objawow bylam dzis na becie i jest ponad 3tys

Dziecko mam chore, zaraz poczytam co popisalyscie taka rozrywka przy malowaniubpaznokci :)))))
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-09-22-15-37-14.png
    Screenshot_2016-09-22-15-37-14.png
    142,4 KB · Wyświetleń: 65
Dobra nie bijcie. Przez ten brak objawow bylam dzis na becie i jest ponad 3tys

Dziecko mam chore, zaraz poczytam co popisalyscie taka rozrywka przy malowaniubpaznokci :)))))
Hehe...nie pobije cie...zwlaszcza ja...ja juz jestem po serduszku i uwierz mi ze nie mam ani jednego objawu...no chyba ze plamienie...a tak ani bolacych piersi ani boli w pachwinie ani nudnosci ani sennosci ani wyczulonego wechu...hehe...no i nie kopie :):):):):)
 
reklama
Omatko będzie dobrze,musi być szaleńcu :-)

Kath nie doszukuj się objawów !! Wiele kobiet (którym ciąża przychodzi łatwo) nawet nie wie,że są w ciąży. Moja kuzynka jest w 24 tygodniu i raz jej się zdarzyło zwymiotować tyle ma do dziś z objawów.



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry