reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Jeszcze jestem w pracy a u siebie nie chcę robić. Pojadę po pracy do innego labo. Ale chyba tylko po to żeby wreszcie uciąć te katusze-fatalnie się dziś czuję brzuch mnie strasznie boli naprawdę czuję że @ zaraz przyjdzie...(mam nadzieję że dziś wieczorem będę mieć wynik)-chcę to już mieć za sobą
Dream, czekam niecierpliwie na twoja bete! :) &&&
 
Vadera, Anika to ja juz nic nie rozumiem :(

Genetyk powiedział że badania genetyczne są wskazane ze wzgledu na wiek, a mam się dowiedzieć czy w rodzinie nie było więcej niedorozwojów kończyn czy braku palców (mój tata ma taką nogę - małą z 4 palcami, ja mam normalne rece i nogi)... Powiedział, że będę stymulowana i bedą pobierane jaja i zbierane zarodki do 8 sztuk, bo czy zbadają jeden czy 8 to tyle samo kosztuje. Mają pobierać jedną komórkę z zarodka i mrozić zarodek i tą jedną komórkę, jak tłumaczył zarodek A i próbką A, potem B i B i tak dalej..Powiedział wyraźnie że mogą zbierać te zarodki przez pare miesięcy, bo z racji mojego wieku nie uda się tyle zapewne za pierwszym razem.. jeśli chcę oczywiście mogą zbadać nawet jeden, albo jeśli nie uda się dojść do takiej liczby można w trakcie zmniejszyc ilość. Na papierach kazał zaznaczyć crio PGD. Jeszcze nic nie zlecałam, nic nie podpisywałam.. zresztą powiedział, że mamy się udać do niego jeszcze raz.. a potem w ten piątek dostałam @, wiec nie było szans żeby sie wyrobić z jeszcze jedną wizytą u genetyka i iść na wizytę do normalnego gina, na której juz miałam mieć wszystko podpisywane..
Z racji tego że ten genetyk tak mnie podłamał, i sama nie wiem ile to będzie kosztowało skoro to tak długo, odpusciłam by sie zastanowić, przeliczyć i zrozumiec to wszystko... a potem się posypało i na razie nie miałam nawet czasu coś poczytać:( Spotkałyście się z czymś takim?
 
Kredzia ściskam...
Buraq w pakiecie płacisz za badanie do 8 zarodków, żywych bo tylko wtedy, przed zamrożeniem można pobrać komórkę. Jak nie masz zarodków lub masz 2 to kliniki to nie interesuje. Kończy się jedna procedura i tyle. Chcesz kolejnych badań to jest to osobna procedura. Pierwsze słyszę, żeby robić kilka razy stymulację i zbierać zarodki - po co? Przecież w między czasie możesz być w ciąży na bazie zarodków z pierwszej stymulacji. Nic nie rozumiem...
 
Buraq: Ja też pierwsze słyszę. Masz wyjaśnione czemu powinnaś zrobić genetyczne zarodków. Tu wsio zrozumiałe skoro w rodzinie były przypadki błędnych to to jest bardziej wskazaniem niż wiek. Ale z tym zbieraniem dla mnie to też czarna magia. Musisz na spokojnie dopytać lekarza. Może to my o czymś nie wiemy, chętnie się doedukujemy.
 
Ewik, on powiedział że z zywego beda pobierac komorke i mrozic i jedno i drugie, zamrozone oddzielnie.. Jak pojdziemy drugi raz to musze sie jeszcze raz dopytac... bo moze ja tepa jestem i nie zrozumialam, na papierach mam od razu zaznaczone crio, czyli tak jakby w ogole nie bylo szans na niemrozonego zarodka.. TZ tez tak to zrozumial..
Vadera wlasnie na spokojnie, bo ta pierwsza wizyta mnie rozwalila, wszystko szybko bo cykl i tak dalej, wiec moze lepiej ze wyszlo jak wyszlo.. Jak bede wiedziala dokladniej to Wam napisze...
 
reklama
bo się skicham. coś nie działa strona z wynikami z labo. ale i tak wyniki wieczorem więc może się naprawi...żałuję że pojechałam bo tak mnie boli brzuch że serio zaraz okres dostanę a 36 zł zapłaciłam drogo mi się wydaje eh
***a teraz mi wyskoczyło że nieprawidłowy nr zlecenia (to z diagnostyki) - może któraś z was się orientuje - może tak informuje jak jeszcze nie ma wyników? bo na wcześniejsze wyniki badań weszłam normalnie
 
Do góry