reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Zuzik to nie krzaczory... niestety... troche sie nam zycie skomplikowaloi nawet noe mam czasu Was doczytac bo mam jakas kumulacje spraw na glowie:-(
 
Moje drogie koleżanki, przepraszam ale nawet nie mam czasu nadrobić poprzednich postów.. Wszystko mi sie wali na głowę... Miesiąc odpuszczamy, bo okres @ przyszedl za wcześnie, a genetyk powiedział że muszą być dwie wizyty, bo cos tam mam wyjaśnić... więc nie pyknęło... :( Moj kot ukochany, ten ktory niedawno chorował na neurologiczne tematy, podaczas miziania zobaczylismy że coś mu się dzieje z cycuszkiem, rak, nie łagodny jak to powiedziała wet (od razu obejrzała pod mikroskopem), czekamy na wyznaczenie operacji, codziennie dzwonie i nie wiedza kiedy więc nie pyka... Moj dziadek ma sie coraz gorzej (rodzice sie nim opiekują) ale są już tak przemęczeni ze zaczeli sie kłocic.. mama spała u nas 2 noce... nie mogą sie dogadać.. tu też nie pyka... cała jestem rozdygotana... po tym genetyku to tak sie popłakałam że nie wiem.. Czy któraś miała invitro tak, że stymulowali ją parę miesięcy i mrozili zarodki sukcesywnie aż dojada do jakiejś liczby, potem dopiero badają na raz, i jeśli się uda to transfer? jakoś wszystko mnie przeraża, nie wiem na ile to wszystko potrzebne na ile to jakies fanaberie.. mam mega doła

beti kath dream jak postepy?
Vadera wieć potwierdziło się że dziewuszka? super!
Ściskam Was wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
SIERPIEŃ

13 - Dream - beta hcg
17 - ewikewik - beta hcg
18 - katharina - wizyta u gin przed crio

Anika - wizyta kontrolna u gin i wyznaczenie terminu przywitania z Polą
Katharina - transfer

WRZESIEŃ

02 - bertha - @ - ostatnia przed IUI

Beti - transfer
Bertha - IUI
Anika - przywitanie z Polą
 
Buraq , mam nadzieję, że wszytsko Wam się jakoś podkłada. .. Życzę dużo sił i wytrwalosci:*
Co do zarodków, to nie można rozpocząć nowej stymulacji (procedury ), dopóki nie zostaną wykorzystane wszytskie zamrożone. Nie można odbyć np dwóch stymulacji i dopiero potem transferowac zarodki z tych obu prób.

Kredki, sciskam:* niech te ciemne chmury wiatr przegoni!

Vadera , masz rację! Denerwujące sa te ciągle powtórzenia w książce, ale ogólnie treść jest ok;)

A my się zapisalismy na pierwsze ktg ;)


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buraq, cyt:
"Czy któraś miała invitro tak, że stymulowali ją parę miesięcy i mrozili zarodki sukcesywnie aż dojada do jakiejś liczby, potem dopiero badają na raz, i jeśli się uda to transfer?"
O jakich badaniach piszesz?
 
reklama
Do góry