reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ewiku ja na każdą iui nie byłam ani na czczo, ani z pełnym pecherzem ani się nie przebierałam.Wchodzisz,siadasz na pilota wstrzykują Ci nasienie,leżysz 10min i idziesz do domu poprawkę naturalną strzelić :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po Clo w 9 dniu cyklu pęcherzyk mam 22 mm. Tylko czy on nie będzie pusty jak tak szybko urósł? Na wariata się z kliniką dogadałam i rano jedziemy, a dziś o 17.00 zastrzyk. Pan mąż łaskawca zgodził się mi towarzyszyć. Czasem przyjmuje do wiadomości, że wiatropylna nie jestem... Ta jego zlewka na temat dziecka, po tym wszystkim co przeszliśmy przez te koszmarne lata, dla mnie nadal jest totalnie niezrozumiała...

Trzymam kciuki zeby poszło gładko i jajeczko poczekało na żołnierzy! :)
 
Ewiku ja na każdą iui nie byłam ani na czczo, ani z pełnym pecherzem ani się nie przebierałam.Wchodzisz,siadasz na pilota wstrzykują Ci nasienie,leżysz 10min i idziesz do domu poprawkę naturalną strzelić :)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom

Zastanawiam sie wlasnie czy zawsze poprawka w domu jest dobra droga. Czy nie po to filtrują ta spermę do IUI, zeby to cmentarzysko nieruchomych i wadliwych nie patałąkało sie w macicy i te najmocniejsze miały prosta drogę do jajeczka?
Pewnie to zależy od wyników nasienia M, natomiast ja jak bede robić IUI to nie bede poprawiać bo wydaje mi sie ze to u nas jest problemem - ze te nieruchome, o złej budowie i ta cała agregacja blokuje drogę tym sprawnym żołnierzom.
 
Dziewczyny w poprawce nie chodzi o nasienie tylko o skurcze macicy żeby to nasienie z iui naturalnie "popchnąć" mi tak gin tłumaczył,i orgazm jak najbardziej wskazany:)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha nie załamuj mnie bo my robiliśmy poprawkę :p ale sama gin to sugerowała. a też mamy problem z nasieniem
To tylko moje przemyslenia, moze zupelnie niepoprawne :)
A jesli tu chodzi wlasnie o te skurcze macicy, to u mnie z orgazmami to słabo, wiec serduszkowanie staraczkowe to szansa na orgazm jakies.... 1% max niestety :)

Dream, trzymam kciuki! kiedy bedzie wiadomo??
 
reklama
Bertha 13.08 idę na betę. Co prawda IUI była dopiero teraz w niedzielę, ale tak jakoś mam wrażenie, że nic z tego nie będzie. Mój organizm zachowuje się tak samo jak zawsze, piersi bolą, ale od leków
 
Do góry