reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
SIERPIEŃ

03 - ewikewik - IUI
06 - Bertha - test ciążowy
08 - Vadera - usg połówkowe
8-10 - Buraq - wizyta u gina przed stymlacją
11 - Anika - wizyta u gin
13 - Dream - beta hcg

Beti - transfer

WRZESIEŃ

Katharina - transfer
Bertha - IUI

Lumio, Kredko czekamy na Was

Są z nami:
Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik, dreamscometrue, bertha
 
Ostatnia edycja:
reklama
zuzik85 można zrobić takie badania, ale to jest ogromny koszt. a i wynik wcale nie będzie miarodajny bo komórka komórce nie równa, każdy zarodek inny, także że tak powiem lipa
 
Beti wspaniałe wiadomości !!!! &&&&

Kredko ogarniaj dalej Czechy i jazda do przodu tam :)

Vadera no to ciekawe czy przypuszczenia się potwierdzą - mnie przeczucie nie zawiodło. Czyli póki co zostajecie przy tym lekarzu co jesteście?
 
Beti!!! super! trzymam kciuki.. :)
Dream ja też zrobiłabym betę, na sikańce szkoda kasy.. mi kazał robić 10-11 dni po iui i mówił, że już będzie wiadomo..
Kamisiu, cieszę się, że wypoczęłaś :) a co do tych czarterów to raczej nie polecam tej firmy z której braliśmy, niby wszystko ok ale jacyś tacy niemili i czepliwy, a nic nie popsulismy!

a mi dziś krew zawrzała, jak pisałam czekamy na kariotypy, mówili przed badaniem ze czeka sie 3 tygodnie, więc jak wyliczylismy mielibysmy ten tydzien na wizytę u genetyka, zresztą nie zwlekalismy tylko oddaliśmy krew od razu jak się dowiedzielismy, że 3 iui sie nie udało.. Mój TZ wyniki ma a ja nie.... Więc zadzwoniłam i pytam dlaczego tak jest a ona mi na to że czeka się 21 dni roboczych i te dni liczy się nie od oddania czyli bedą pewnie 11-12 sierpnia... sraty taty, wqrzyłam się bo czuję pod skórą że mi kit wciska, poza tym oddawaliśmy krew z TZ razem, a on wyniki ma, no i o dniach roboczych nie mówi się 3 tygodnie.. a najgorsze jest to ze przesunie się wszystko o miesiąc :(((( bo @ najpewniej 8 sierpnia i powinniśmy iśc do gina 8-10 sierpnia a mamy być już po genetyku na tej wizycie:( no i jak zwykle psycha mi nawala, bo mysle ze jak on ma i jest wszystko w porzadku to skoro moich nie ma to moze cos jest nie w porzadku... :( ehhhh wyżaliłam się...
 
Beti!!! super! trzymam kciuki.. :)
Dream ja też zrobiłabym betę, na sikańce szkoda kasy.. mi kazał robić 10-11 dni po iui i mówił, że już będzie wiadomo..
Kamisiu, cieszę się, że wypoczęłaś :) a co do tych czarterów to raczej nie polecam tej firmy z której braliśmy, niby wszystko ok ale jacyś tacy niemili i czepliwy, a nic nie popsulismy!

a mi dziś krew zawrzała, jak pisałam czekamy na kariotypy, mówili przed badaniem ze czeka sie 3 tygodnie, więc jak wyliczylismy mielibysmy ten tydzien na wizytę u genetyka, zresztą nie zwlekalismy tylko oddaliśmy krew od razu jak się dowiedzielismy, że 3 iui sie nie udało.. Mój TZ wyniki ma a ja nie.... Więc zadzwoniłam i pytam dlaczego tak jest a ona mi na to że czeka się 21 dni roboczych i te dni liczy się nie od oddania czyli bedą pewnie 11-12 sierpnia... sraty taty, wqrzyłam się bo czuję pod skórą że mi kit wciska, poza tym oddawaliśmy krew z TZ razem, a on wyniki ma, no i o dniach roboczych nie mówi się 3 tygodnie.. a najgorsze jest to ze przesunie się wszystko o miesiąc :(((( bo @ najpewniej 8 sierpnia i powinniśmy iśc do gina 8-10 sierpnia a mamy być już po genetyku na tej wizycie:( no i jak zwykle psycha mi nawala, bo mysle ze jak on ma i jest wszystko w porzadku to skoro moich nie ma to moze cos jest nie w porzadku... :( ehhhh wyżaliłam się...
Napewno jest dobrze bo musi...
 
Beti!!! super! trzymam kciuki.. :)
Dream ja też zrobiłabym betę, na sikańce szkoda kasy.. mi kazał robić 10-11 dni po iui i mówił, że już będzie wiadomo..
Kamisiu, cieszę się, że wypoczęłaś :) a co do tych czarterów to raczej nie polecam tej firmy z której braliśmy, niby wszystko ok ale jacyś tacy niemili i czepliwy, a nic nie popsulismy!

a mi dziś krew zawrzała, jak pisałam czekamy na kariotypy, mówili przed badaniem ze czeka sie 3 tygodnie, więc jak wyliczylismy mielibysmy ten tydzien na wizytę u genetyka, zresztą nie zwlekalismy tylko oddaliśmy krew od razu jak się dowiedzielismy, że 3 iui sie nie udało.. Mój TZ wyniki ma a ja nie.... Więc zadzwoniłam i pytam dlaczego tak jest a ona mi na to że czeka się 21 dni roboczych i te dni liczy się nie od oddania czyli bedą pewnie 11-12 sierpnia... sraty taty, wqrzyłam się bo czuję pod skórą że mi kit wciska, poza tym oddawaliśmy krew z TZ razem, a on wyniki ma, no i o dniach roboczych nie mówi się 3 tygodnie.. a najgorsze jest to ze przesunie się wszystko o miesiąc :(((( bo @ najpewniej 8 sierpnia i powinniśmy iśc do gina 8-10 sierpnia a mamy być już po genetyku na tej wizycie:( no i jak zwykle psycha mi nawala, bo mysle ze jak on ma i jest wszystko w porzadku to skoro moich nie ma to moze cos jest nie w porzadku... :( ehhhh wyżaliłam się...


A nie przyjmą was bez tych badań skoro i tak zaraz będą je mieli? Przecież 3/4 dni niewiele zmieni. Pytaj lekarza czy masz się rejestrować bo Ci szkoda czasu. Wydaje mi się, że nie powinno być przeciwwskazań.
 
reklama
Beti no na takie wiadomosci czekalam:-)

Marzen ja ostatnia iui mialam tok temu a nadal jestem na forum bo chyba bym nie umiala bez Was zyc:-) wiek kochana nie znikaj prosze:-*

Zuzik gratuluje kalendarza mysle ze jestes najlepsza kandydatka:-)

Kamisiu a co myslisz ze tez bys mogla zachaczyc? W sumie to samoloty lataja tam od was i to pewno za grosze:-)

Dream ja to bum juz pewno poszla na bete 10dp :-D ale to ja:-)

Buraq jeszcze jest czas moze beda na dniach.. ale dym i tak mozesz tam robic codziennie:-)
 
Do góry