reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Marzen: A to powiem Ci, że ciekawostka. Mi zaczęli podbijać progesteron zaraz po transferze. W końcu to przeca progesteron jest mocno odpowiedzialny za zagnieżdżenie i utrzymanie zarodka w początkowej fazie ciąży. Mi lekarz podbił w pierwszych tygodniach progesteron do 97!!! Dopiero teraz schodzę z leków powoli. Wprawdzie wciąż powtarzał, że miał przypadki bardzo niskiego progesteronu a ciąża się rozwijała prawidłowo, ale strzeżonego etc...
 
No dobra zwracam honor. Tak się uczepiłam tego podbijania, że faktycznie nie popatrzyłam ile miałam przed. A miałam 0,43. Ale na pewno są środki do zaniżania też? Rób szybciutko badania i żebraj o leki już. I pomyśl: skoro masz tendencje do za wysokiego to po transferze będzie super :)
 
cześć dziewczyny, dziś betowalismy, u mnie znów dupa:( Jakaś taka jestem otępiała, że nawet nie płakałam...
byliśmy dziś też u gina
w poniedzialek będziemy mieli badania genetyczne, za jakies 3 tygodnie wizyta u genetyka, od sierpniowego @ stymulacja, będę miała długi protokół cokolwiek to znaczy. Qrcze na razie nic z tego nie rozumiem ale mam nadzieje szybko sie poduczyc.... Jestem przerażona...

Marzen, Kath, Beti trzymam kciuki!
Pozdrawiam Was cieplutko Wszystkie :*
 
reklama
dziewczyny a może macie pod ręką jakieś linki gdzie bym mogła poczytać o invitro, jakies takie całościowe omówienie? nawet nie wiem co to te protokoły... mogę poczytać też wątek tu na forum ale trochę przeraża mnie ilość postów... oczywiście tylko jeśli macie coś sprawdzonego, bo wujka google umiem obsługiwać i sama też poszperam :), ale jakby były jakieś wartościowe publikacje, które wiecie że warto poczytać to byłabym wdzięczna
 
Do góry