reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Buraq: Ja też na początku nie mogłam ogarnąć co z czym. Ale zamiast czytać zakasałam gacie i poszłam wypytać o wsio w klinice. Zadawałam wiele goopich pytań a pani mi tłumaczyła jak chłop krowie na rowie. Jest coś takiego jak wizyta kwalifikacyjna. Wykorzystaj ją do cna w sensie pytań. Lekarz Ci wsio wytłumaczy od każdej strony.
Tak naprawdę nic skomplikowanego to nie jest. Po prostu przygotowania są o wiele konkretniejsze niż przy iui.
Głowa do góry, to nie koniec.
 
Marzeń dzięki za pamięć. W poniedziałek podgląd ale przez weekend - klinika zamknięta - nie wiem czy wcelujemy. I też daleko mamy do kliniki więc może ten cykl będziemy tylko naturalnie działać, nie wiem.
 
marzen no to ładnie się zapowiada :-)

vadera ja nie jestem na bieżąco, patrzę na twój suwaczek i myśl mnie naszła byłaś na prenatalnych? kto tam mieszka u ciebie?

Buraq ja tyle razy przeszłam procedurę, a do tej pory nie rozumiem niektórych rzeczy.
vadera dobrze mówi pytaj lekarza o wszystko, nawet kiedy wyda ci się że pytanie głupie. ty jesteś w tym wszystkim najważniejsza.
 
reklama
Buraczku tak bardzo mi przykro i smutno...tule cie na odleglosc...
Mi tez zawsze glupio bylo sie przyznac ale ja tez nie rozumiem tych protokolow...najpierw uslyszalam ze bede miec dlugi a potem ze krotki...a roznica to nie wiem jaka jest...
 
Do góry