reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Enni - nie martw sie, skontaktuj się szybko z lekarzem I czekamy na wieści.

Kurcze czytam i nie wierzę ze może nie być ginekologów prywatnych. W polsce jest ich jak grzybów po deszczu. Jedni gorsi drudzy lepsi. :-)
 
jeennyy aleście dużo napisały. lubię kiedy tak sie dużo dzieje.

Pole
cały dzień byłaś w mojej głowie co chwilę sprawdzałam i mój dzień nabrał kolorów w momencie kiedy napisałaś posta. ładną imprezkę zorganizowałaś w swoim M1. czekam razem z Tobą na pozytywa :-)

Emenems pierwsze zdjęcie maluszka bardzo ładne;-) czekamy na wysoką betę

enni kochana wiem jak Ci ciężko. ja trzymam się myśli że jakieś naczynko krwionośne puściło , a z maluszkiem wszystko dobrze.

kredka a co się stało, że taki dół? dostałaś @?? przytulam ciepło

u nas wczoraj była rozmowa, że jednak 3 to może jednak za dużo dla "MY". w związku z tym odłożyliśmy decyzję do piątku, kiedy to już będzie o czym decydować.
teraz załączam muzyczkę i biorę się za mycie okien i sprzątanie. udało mi się dostać urlop w pracy i od piątku mam wolne. będę leżała i w ciążę zachodziła. taka oto sytuacja:-)
 
Enni, lekarz zrobi Ci usg i powie co i jak. Myśl pozytywnie, bo nerwy nie są Ci teraz ani potrzebne, ani wskazane.
Kredka, bierzesz jeszcze dupka? Który masz dzień cyklu?
Pole, we mnie też masz bratnią duszę, życzę Ci cudownej córeczki, a nawet dwóch, a nawet trzech! :-)

U mnie 25 d.c. Dziś od rana bolą mnie oba jajniki, tak jak przy owulce. Pewnie @ szykuje się do ataku:-p Bo i nastrój mi się pogarsza i oczywiście m jest na pierwszej linii frontu... Biedak, czasem mi go żal, że musi mnie znosić...
 
Magda to mi sie chyba tak zbieralo i zbieralo i wybuchlo akurat dzisiaj. Ale juz mi ok juz szykuje nowy plan i tyle. Czekam teraz na @ i dzialam!! Inseminacje na razie odpuszczam i zobaczymy co z badan zalatwie. A @ przyjdzie lada chwila bo juz mi brode wysypalo i juz czuje ze jest tuz tuz. Piersi zaczynaja bolec itd.
No i fajnie ze urlop zalatwilas odpoczniesz zeby kropki ladnie zie zagniezdzaly:-*

Zuzik ja teraz wogole dupka nie dostalam bo pisalam Wam ze moj gin twierdzi ze to placebo i dziala na mozg a nie brzuch.
No to bedziemy razem cierpiec @@@
 
Emenems, ja mam przedłużone cykle, trwają ok 32 dni jak się nie stymuluję. Po clo, skracają się 2-3 dni. A ten cykl zrobiłam przerwe, żeby odsapnąć os tabsów, zastrzyków, liczenia itp itd. Postawiliśmy na naturals, ale nie nastawiam się jakimś hurraoptymizmem... wiem, że nic z tego....
 
Kredka, racja - nie miałaś dupka. No to głowa do góry, cycki w przód i startujemy!
Tzn ja czekam jeszcze na @. Aleeeeeee.....zamówiłam dziś testy ciążowe takie jak Ty stosujesz...:-p;-) Tak na zapas na następne cykle no...:-D
 
reklama
Do góry