reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Enni, wierzę, że to tylko chwilowe i nic złego się z Kropkiem nie zadziało!!! kciuki trzymam!
 
Kochane moje,dziękuję za Wasze wsparcie i kciuki,przydały się :) W moim brzuszku mieszkają 2 maluszki, na razie to pęcherzyki ale są 2 i na swoim miejscu:) lekarz nie umiał określić skąd to krwawienie, wspomniał tylko coś o wgrywanie się zarodków i możliwości uszkodzenia jakiegoś naczynka.powiedział rowniez ze nie może nic obiecać jak to będzie dalej,mam zrobić betę w piatek
 
Enni dwa ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Wow ale super!!! :-*
Tyle kciukow tu bylo zasisnietych ze moglysmy sie domyslec ze na dwa starczy!!! Ale sie ciesze ze wszystko ok:-*
 
O zesz w mor..:p
Poszlas Enni po bandzie:p
Cudowne wiesci!!!! Mega gratki.
Wiedzialam, ze wszystko bedzie ok, ale nie liczylam, ze informacja okaze sie podwojnym szczesciem-)
 
Ennii!!!! Forumowe ciotki dobrze wyczuly Twoja bete:D alez cudowne wiadomosci!! Ciesze sie jak glupia! Oby krwawienie juz Cie nie straszylo i czekamy na piatkowa bete:) bedzie dobrze!

Lumia nie chce glupot wypisywac ale sono jest mniej dokladne obrazowo i chyba nie przepycha jajowodow jak pod rtg.

Dziewczyny u mnie boćkow brak, ale wlasnie przepieknie spiewaja mi pod oknem slowiki:) liczy sie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry