reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Enni wiem, ze powtarzam to na kazdym watku jak mantre ale krwotok nie zawsze oznacza najgorsze. Ja mialam mega krwawienie, duzo wieksze niz @ w 5 tc, nawet lezalam 6 dni w szpitalu a to byla tylko wolna przestrzen, ktora sie musiala wypelnic. Bardzo dlugo mialam plamienia bo chyba do 16 tc a wszystko skonczylo sie dobrze i moje szczescie ma juz prawie 5 tygodni i spi wlasnie obok mnie w kolysce :)
 
Diore to ja Cie mocno, mocno tulam i sciiiiskam:-*
No niezly masz trawnik! U mnie m kosi zawsze ale my w porownaniu do Ciebie malo trawy mamy wiec idzie raz dwa.
 
Czesc Dziewczynki;-)
Chwile mnie nie bylo, a nie potrafie ogarnac watku, wiec wybaczcie, ze nie odniose sie do kazdego postu...

Anika
Dziekuje, ze pytasz;-) dzis 3dc i rozpoczynam nowy cykl staran;-) wlasnie lyknelam clo;-)

Enni
Kichana zaciskam kciuki i wierze, ze bedzie wszystko ok z Twoim Kropkiem!!!! Musi byc! A moze powtorzysz bete i zobaczysz przyrost?

Kredka
Ojjj doly to paskudna rzecz. Ale pamietaj, ze po burzy zaswieci slonce;-) p.s. moze tym razem uda mi sie zdac relacje...;-) no wiesz...;-)
Kredko ...musi w koncu nam sie udac!!!!!!

Ememems
Tak po cichu ... gratuluje;-) Kochana mysle, ze beta to formalnosc;-)

Pole
Ale by Ci Kochany sprawil niespodzianke 3dziewuszki;-):-)
Pole zaciskam kciuki za piekne, dwie grube krechy:-)

Bety
A jak forma? Czujesz juz jakies ruchy?

Inis
A Ty kochana kiedy masz wizyte?


Diore
Cholernie mi przykro....chwilke temu tez przezywalam podobne chwile...

Pozdrawiam Was wszystkie:-)

Aha mam jeszcze do Was zapytanie.
Postanowilam, ze zrobie droznosc, ale nie chce rezygnowac z staran. Dzis to powiedzialam lekarzowi...on jest zwolennikiem tego po ktorym nie mozna sie starac, ale powiedzial, ze w sumie bylam w ciazy to hsg ultrasonograficzne powinno wystarczyc i taka decyzje podjelam. Czy wiecie jaka jest roznica?czy dobrze zrobilam?
W skocie, bo moze cos zagmatwalam:p
Hsg ultrasono, w 6dc+monitoring+iui = II ;-):p :-D
 
reklama
Do góry