reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo juz troche ochlonelam nie wiem co mnie tak wzielo. Ciesze sie ze moge sie tu wyplakac bo wiem ze mnie rozumiecie jak nikt inny:-*
Wiem ze bedzie dobrze bo WY jestescie tego przykladem ze w koncu sie kiedys musi udac! Mnie ta deprecha chyba wziela dlatego ze uwiezcie mi ale ja tu mam zwiazane rece i to mnie chyba najbardziej przybilo.

Emenems dzieki:-*
 
reklama
Kredka ! Dokładnie!!
Jak wygrzebalalm tydzien wolnego na monitoring w PL a potem slyszalalm " to pani podejdzie za 10 dni"

Ręce oddają czasami
 
Emenems no oni nie zdaja sobie wogole sprawy ze u nas nie jest to takie proste... a samolot to nie pks i nie mamy lotow co 15 minut:-)
Poprawka: chociaz w ryanair to prawie jak w pks:-D
 
Kredka - hahaahha no PKS jak nic :D

Albo " trzrba kilka cykli pomonitorowac"

Moze i bym zaszła naturalnie jakbym sie w pl leczyła i ktos by doszedł czemu, ale tutaj jedt tak ze albo sie naturalnie albo ivf. Nie ma bardzo innych metod
 
Emrnems to i tak lepiej niz u mnie bo tutaj nie ma czegos takiego jak gabinet ginekologiczny a ginekolodzy to tylko w szpitalu i pewno w liczbie sztuk 1 na caly szpital. A cala ciaze prowadzi lekarz pierwszego kontaktu.. masakra no i zalozenie ze jak nie donosi to nie ma co leczyc bo tak musialo byc. Ehh
 
U nas ciąże liczy sie jako tako od serduszkowego.
Z ginekologami tak samo - z tym ze sa 4 kliniki państwie leczenenia niepłodności w Kraju ja moja mam 300 km, i tam jest 3 ginekologów.
A ciąże tez rodzinny prowadzi...
Przepisałam sie do innej miejscowości do rodzinnego - jezdze 20 km ale to nie Norweg, praktykował w Niemczech i dodatkowo jest poloznikiem wiem u niego wszystkie dziewczyny prowadzą.

Tutaj jest mały przyrost naturalny i chyba troche im zalezy - tylko dziwnie to okazują... A cos takirgo jal prywatny gabinet ginekologiczny czy labortorium to nikt nie słyszał
 
No dziewczyny, ale powiało optymizmem :))

Pole, kciuki mi spuchly, ale warto bylo!!! piekną dziewczynką widziałaś w jednym mrozaczku, mówisz? ;) niech tak będzie! i Kochana, szacun! Ty nie jesteś aktualnie w dwu- czy trzypaku ! Ty jesteś w CZTEROPAKU :) niech będą z nich silne i zdrowe dzieciątka w najlepszej liczbie :))

Emenems, ledwo wróciłaś na forum, a już dobre info!! :) pasek jak nic:) beta bedzie tylko potwierdzeniem!


Kredko, każdy ma gorsze dni, wiec nas tutaj za swoją chwilową załamkę nie przepraszaj ;) warto się dzielić i dobrymi, i smutnymi przemyśleniami! kto jak nie mym, zrozumie Cię lepiej? trzeba czasem organizm z toksyn opczyścić, więc poplacz sobie, a potem do boju! :)
 
Dziewczyny ale sie wyzylam:-) jestem przeciwnikiem przemocy ale zrobilam bitki na obiad i tak je stuklam ze hej:-D polecam kazdej na zly humor;-)
 
reklama
Do góry