reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzięki Kasik. Ja nawet nie wiem jaka teraz jest pogoda bo od kilku dni nosa z domu nie wystawiałam :-)
 
reklama
Queen nie wiem jak u Was ale u nas 2 dni temu padal snieg i byl wieczorem tylko 1 stopien na plusie a dzisiaj sloneczko i 6 stopni :) Przez okno wyglada jak by to byla wiosna ale jeszcze wiatr jest zimny wiec latwo sie przeziebic nieodpowiednio sie ubierajac.
 
Cześć!
Przedwczoraj spotkał mnie zaszczyt i przyjęli mnie do szpitala :) jestem spokojniejsza bo cały czas pod nadzorem. W poniedz okaże się co dalej. Na razie usg, ktg i tak w kółko :) Na sali mam też dwie dziewczyny z takim samym 'przypadkiem' i po podobnych przejściach i po leczeniu w mojej klinice :)

Pole życzę Wam tysięcy wspólnych tygodni razem. Przerazilam się tym jak źle było z Twoim M. Oby już tylko same dobre dni


Queen dużo zdrówka dla Ciebie! Ale Cię dopadło biedaku :(

Anika to z bratem już będzie tylko lepiej! Mój w przyszłym tyg przyjeżdża do Polski, już nie mogę się doczekać :)
Mój M rehabilitację ma mieć na NFZ. Przesuneli na poniedz, no zobaczymy czy ruszy :)

Lumia imunologia warto się zainteresować. Ja tez się tak z tym czailam a warto było od razu w to wejsc, może szybciej doczekalabym cudu

Blue kciuki zaciskam :)

Luize oj strach jest cały czas, ale wierzymy ze wszystko będzie ok! :) Dużo przybrałas na wadze? Z dwoma maluchami podwójnie Ci ciężko ale trzymasz się dzielnie, w to wierzę :)
 
Ostatnia edycja:
4dpt. Nic..wczoraj lekko pobolewal brzuch..ale nic specjalnego...
Spotkalam sie z kolezanka...posmialysmy sie..i juz mam schizy czy tak rechotac sie wolno i czy to nie spowoduje ze macica sie za mocno napina... koszmar...cale te starania robia z czlowieka psychicznie chorego...

Dzis nic...jakby nie zadzialo sie nic. Chyba pierwszy raz nic nie czuje..ale i chyba pierwszy raz jestem tak zrezygnowana i z taka mala nadzieja...

No nic..jeszcze 6dni i bedzie jasne wszystko...
 
Blue inne samopoczucie to dobry znak, skoro wczesniej cos czulas i nic sie nie zadzialo to teraz przy braku objawow moze sie zadzialo :) Ja tez nie umiem wstawiac zdjec przez aplikacje, wchodze wowczas normalnie przez przegladarke.
 
Blueskye bedzie dobrze :) nie doszukuj sie objawow bo to lipa, kazdaz nas ma inny organizm :) ja po moich dwoch in vitrach szukalam a szukalam :) i nic :(
Jak myslicie w poniedzialek juz moge sikacza? 14 dzien juz bedzie ? Ale i tak wiem ze bedzie lipa
 
reklama
Gos tak wrocilam juz co prawda troche zawiedziona ale nie ma co:-) najgorsze ze bilwty przed wielkanoca maja potrojna cene ehh... no ale teraz mam troche zaleglosci w pracy wiec sie musze skupic na robocie i na chwile chociaz zapomniec o tym wszystkim i czekac na @ . Juz sie staram nie nakrecac bo zwariuje..
Gos wiem ze pewno mnie tu zaraz zlinczuja:-D ale ja wiem ze gdybym byla na Twoim miejscu to pewno bym tak od 12 dnia robila testy codziennie tylko te czule tylko jeden warunek ze musisz miec nadzieje i nie krakac caly czas ze sie nie uda!!!
 
Do góry