reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Niestety dziewczyny, cud się nie zdarzył, beta <0,1. Jednak nie dla mnie ta droga...
Dziękuję Wam wszystkim za kciuki i ciepłe słowa.
 
reklama
Przykro MI Queen widać dzisiejszy wieczór dla nas obu nie będzie radosny moja beta <1,7. I to chyba na tyle z marzeniem bo in vitro mnie przeraża, dlatego nie wiem czy weszło już że tylko dla małżeństw a my ładowaliśmy w leczenie a nie w wesele. Trzymaj się
 
Queen jasny gwint, nie tak mialo byc :( Przykro mi bardzo, trzymaj sie jakos ale prosze nie poddawaj sie, walcz. Kazda droga do upragnionego szczescia jest dobra, czy adopcja, czy ivf, nie ma znaczenia, oby osiagnac cel. A i cuda sie zdarzaja wiec jak zajmiecie mysli np adopcja to kto wie jak to sie skonczy. Zycze Ci cudu jak u Smerfety i Agaawy :)

Demolka przykro mi :(
 
Queen tak bardzo mi przykro... brak mi słów... życzę Ci by los się jeszcze odmienił. Jeśli będzie to dla Ciebie łatwiejsze to jak najbardziej idź ku adopcji, ja tez całym sercem jestem za adopcja. Na razie jeszcze nie rezygnuj z programu rządowego, bo może jeszcze znajdziecie siły do ivf

Demolka przykro mi...
 
Queen i demolka bardzo mi przykro:-(((( kurde jaki ten swiat jest niesprawiedliwy... ale glowa do gory jeszcze bedziecie mamami i nie zdziwie sie jak to sie stanie szybciej niz wam sie wydaje.
Queen
jezeli zdecydujecie sie na adopcje to ze szczerego serca wam bede gratulowac i trzymac kciuki PAMIETAJCIE ZE DOBRO ZAWSZE WRACA i mysle ze stworzycie cudowny i cieply dom.

Demollka
to jaki dalej plan dzialania?
 
reklama
Kredka nie mamy pojęcia 5 iui z czego druga udana ale zakończona poronieniem, nie wiem co o tym myśleć, zeby się wcale nie udawało to by nie było złudzeń... Lekarz stawia na jeszcze jedną próbę i in vitro ale nie wiemy...na razie jest dół bardzo głęboki:(
 
Do góry