reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzięki Kasik, dam Wam znać jak będę wiedzieć,
A tak w ogóle to strasznie się boję, nie wiem jak zniosę porażkę oznaczającą ostateczny koniec naturalnych szans na dziecko. No boję się...
 
Ostatnia edycja:
Queen nie boj sie. Czemu mowisz ze to ostateczny koniec? Ale ja jestem mysli ze bedzie dobrze!!!
Poza tym po wczorajszym opalaniu jestem jakos pozytywnie napromieniowana:-D i dzisiaj mysle juz ze niech sie dzieje co chce ( ale jak na razie to mysle tak dzisiaj bo jutro kto wie...:-)) poza tym pracowity dzien dzis ale slonko swieci i ogolnie wiosna w powietrzu wiec humorek lepszy:-)
 
Kredka;-)
Ja tez od ostatnich dni mam takie podejscie;-) juz odpuscilam kalendarzyk, ktory regularnie prowadzilam;-)
A co niech sie dzieje wola nieba...:p

Ja juz wczoraj rozpoczelam week wizyta u kosmetyczki;-)tak mi twarz wymasowala, ze mi sie przysnelo:p super relaks;-) a dzis winko, dobry film no i moze przytulanko;-)

Musze Wam cos na temat tego winka czerwonwgo powiedziec. Nie wiem czy to jego zasluga i orzechow brazylijskich, ale endo na clo mam ok 10/11mm w dniach okoloowulacyjnych;-)
Oczywiscie wino, w rozsadnej ilosci....:p
 
reklama
Queen ogromne &&& za wysoka bete :)
A ja spac nie moglam, obudzilam sie po 8 z wielkim bolem glowy i mnie rwalo no wiecie na co :( dopiero sie zwlekam z lozka :) a reszta dnia zalezy od mojej glowy :( mialam wielkie plany co do sprzatania ale zobaczymy jak wyjdzie :)
 
Do góry