reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lumia chyba jednak pojde:-)
A powiedzcie mi jak to jest z tymi slomkami? Bo ja niby mam 3 slomki nasienia zamowione i one sa wszystkie 3 na raz wykorzystane?
 
reklama
Melduje sie po komisji :) trafilam na lekarza u ktorego mialam pierwsza komisje :) i ktory duzo wie o sprawach kobiecych bo jego zona tez troche przeszla :( a teraz robie nalesniki z maslem orzechowym :D
 
Gos czyli komisja poszla gladko, fajnie jak sie trafi na "normalnego" lekarza, ktory widzi w nas czlowieka a nie papiery. Jezeli chodzi o reczniki polecam z firmy Greno, maja duzy wybor i sa bardzo dobre jakosciowo.

Kredka przed iui jeszcze mozesz skorzystac z solarium bo po zabiegu i przez kolejne 9 miesiecy juz nie radze :)
 
Gos - ciesze się, że komisja już z głowy :) teraz możesz się zrelaksować i odpocząć ;)

Kredka - ja przed chwilą byłam na solarium bo się zapomniałam. Przez tyle czasu starań już przestałam liczyć dni ale rzeczywiście uważam, że raczej powinno się unikać. Z tym, że ja nie omijałam owulacji - bo to moim zdaniem nie ma wpływu raczej. Ja nie chodziłam na solar w czasie kiedy już mogło dość do zapłodnienia/zagnieżdżenia aż do @. No i wiadomo - w czasie @ też nie :-D

Ja w solarium jestem jakoś z 3 razy w roku, chodzę tylko zimą raz na miesiąc żeby sobie "organizm nagrzać". Myślę, że jak się ma umiar to nic się nie stanie :)
 
Gos no widzisz jak fajnie poszlo yeraz wszystko sie zacznie ukladac!
Walkujac dalej temat solarium nigdy w zyciu bedac w ciazy bym nie poszla wiec popoludniu skocze:-)
 
No dokladnie jak Kasik pisze, korzystaj;-) bo po iui- zakaz;-)

Gos
Ciesze sie, ze wricilas w dobrym nastroju:-) ale mi smaka tymi Nalesnikami narobilas:p
 
Dzień dobry dziewczyny, jaki plan na dzisiejszy piąteczek? :)

Ja prócz sprzątania planuję zestaw dobrego samopoczucia czyli peeling, maskę na włosy, maskę na ryja, malowanie paznokci, balsamowanie itd :-D Trzeba wyglądać przez weekend hahaha :-)
 
Ja dzisiaj ide sie odchamic na miasto z kolezankami:) chlopy sobie, my sobie:) ja co prawda bez alkoholu, ale tany-tany i ploteczki beda^^ milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Hej, a ja mam plany takie, że idę odebrać wynik mojego hcg i dalsza część dnia i weekendu będzie zależeć głównie od tego :-)
 
Do góry