reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
smerfeta przepraszam, chyba upały mi szkodzą i stąd ta gafa. przecież wiesz, że zielone chciałam napisać:zawstydzona/y:


Kasik : ok moze te pare dni lepiej poczekać na @ bo mam cykle 28 dniowe więc...
Dzięki

lalka oby cykl wydłużył się weerry i żeby oznaczał fasolkę:-)


Kasik jaki przecudny tort, mniammm, ale mi smaka narobiłaś.

Kasik za Twoją radą zadzwoniłam do poradni genetycznej i okazało się, że jest możliwość żeby w jeden dzień załatwić i wizytę i pobranie krwi:-) na taki luksus czeka się troszkę dłużej niż na samą wizytę, ale dzięki temu mamy jeden kurs mniej. to jest taki ukłon w kierunku osób, które muszą przyjechać z daleka. jak powiedziałam pani ile mamy km to kazała zadzwonić jutro w godzinach otwarcia laboratorium i wtedy ustalimy termin. skierowanie mamy w kieszeni także jutro zobaczymy:-)


ciekawe jak tam Kiciuś. mam nadzieję że dobrze:-)
 
MagdaM to super, że udało się zgrać wizytę z pobraniem :tak: Na kiedy się umówiłaś?

Kiciuś pewnie pływa w jeziorze z rodzicami bo co można robić w taki skwar :-)
Dobrze, że u mnie w hotelu chłodno więc siedzę jeszcze w pracy, tzn w necie sobie siedzę ale przynajmniej chłodno mam i do domu nie chce mi się iść. M siedzi w restauracji pod wiatą książkę czyta i też mu się do domu nie chce iść;-) bo tam pewnie gorąco
 
MagdaM : nie dziękuje żeby nie zapeszyć :*
A tak apropos :D tak sobie myśle po transferach zarodków zawsze miedzy 7 a 8 dniem dostawałam @ a teraz tfu tfu nic. Czy przy inseminacj jest inaczej hm..
 
Kasik jak napisałam wyżej jutro muszę zadzwonić, bo musi być pani w labo i wtedy ustala się wizytę pomiędzy mną genetykiem i laboratorium. także jutro się dowiem.
 
Lalka przy ivf podaja 2,3 lub 5 dniowy zarodek a IUI robia na peknietym lub nawet niepeknietym pecherzyku wiec zanim dojdzie do zaplodnienia moze minac nawet 2-3 dni i dopiero mozna mowic o zarodku. Dlatego tez bete robi sie najwczesniej 13-14 dni po iui a przy transferze 5- dniowego zarodka mozna juz zrobic po 8-9 dniach.
 
reklama
Do góry