reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Bry;)

Pole nie myślałaś żeby napisać jakąś książkę?:) Pięknie umiesz opisywać miejsca, sytuację....także czemu nie...:)

Lalka a kiedy miałaś tą iui? ja plamiłam chyba z 2-3 dni po każdej inseminacji

Yoanna Super że synuś zdrowo rośnie;) To już pewnie kawał chłopa?:)


Anika11 to ale się teraz wybyczysz, tylko pozazdrościć;)


a ja kochane dzisiaj byłam na podglądanku. no i od środy mój pęchol wystrzelił jak z procy :szok: 2 dni temu miał 12mm a dzisiaj 17, ale endo troszkę małe bo 6, dostałam 75j gonalu i w niedziele podglądanko:)
 
reklama
Enni to dalej trzymam kciuki za ładne endo :tak:
Anika a masz jeszcze ode mnie
008.GIF
:-D też zastanawiam się czy odróżniłabym wrzos od lawendy :-p
Pole opisy i historie jak zawsze super. No i ta lawenda mocno mnie zaciekawiła. Na pewno gdy tylko nadarzy się taka okazja, mocno się jej przyjrzę :happy2:
Kasik ja jeszcze tak na 100% nie interpretowałabym zapisów dotyczących tego czy refundacja dotyczy wszystkie osoby podchodzące do ivf czy to prywatnie czy za kasę ministerialną. Moim zdaniem nie było o tym mowy...? chyba że znalazłaś gdzieś jeszcze taką info? a jeśli nie ma doprecyzowania to znowu będzie bałagan i dowolne traktowanie przepisów tak jak choćby odpłatność za morfologię dla anestezjologa - w invicta nie płaci się za to, a w gamecie tak :dry:

Magda a z Ciebie to prawdziwa ogrodniczka widzę :happy2: zazdraszczam. Ja grzebie jedynie w małych skrzyneczkach na balkonie, choć w tym roku to skromnie u mnie z kwieciem.

Pole z wiedźmy to raczej mam wygląd ;-) a tak poważnie to raczej mam pecha do samochodów i stąd moje podejrzenie. Naszym pierwszym autem był seat ibiza - mieliśmy z nim tyle problemów że to się w głowie nie mieści. Zaczęło się skromnie od awarii klamki od bagażnika, poprzez awarię silnika wycieraczek, awarię drzwi kierowcy, awarię autoalarmu a skończyło na poważnej awarii silnika, pompy paliwowej i jeszcze coś poszło w układzie kierowniczym... hmm pewnie jeszcze o czymś zapomniałam... W końcu sprzedaliśmy ten złom w stanie uszkodzonym bo już i kasy i czasu brakło na to autopodobne coś :wściekła/y:

no nic, czas się uwalić i odpocząć bo dziś prawie cały dzień przy laptopie służbowym spędziłam, z krótką przerwą na zakupy dla męża, bo gdy przetarły się jego ostatnie dobre spodnie, w końcu stwierdził że czas na zakupy ;-) Weszliśmy do jednego sklepu, kupiliśmy 2 pary spodni, koszulę i koszulkę i do domu. Prawdziwie męskie zakupy :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)

Smerfeta, w tym samym czasie nasze elaboraty wczoraj tworzyłyśmy, a dzisiaj widzę, że Ty kilka minut wcześniej skończyłaś ;-) Informacja o uwielbieniu namiotów przez dzieci wdrukowana ;-) I odpoczywaj dziewczyno po pracowitym dniu, a M. pewnie zadowolony. Gdyby wszystkie zakupy były takie proste ;-)

MagdaM, wiązałaś włosy na przeróżne sposoby – jak ja Ci tego zazdroszczę :tak: Nie umiem, no :-( Ciągle tylko kitka, a jak są dłuższe to taka „złamana na pół”… och, jak to nie wygląda… Jedyne, co wygląda, to rozpuszczone, ale to po prostowaniu, bo bez tego nieład panuje absolutny. A na prostowanie czasu brak. Takie włosy mam i muszę z nimi żyć, za to gęste i grube, ale to można zaobserwować po prostowaniu a z nim jw. ;-) Za zapał do plewienia podziwiam, nigdy nie lubiłam. Wolę cały dom wysprzątać niż jedną grządkę oczyścić z chwastów. Inna rzecz, ze w czasie plewienia miałam mnóstwo innych zajęć typu ratowanie życia każdemu stworzeniu, które na tej grządce (lub w, pod ziemią w sensie – tzn. pod ziemią zanim go stamtąd nie wyciągnęłam) spotkałam. Widząc to moja mama sama mnie odsyłała do sprzątania rzeczonego domu ;-) Choć bardzo lubię jak jest zielono i balkon wypełniam kwieciem, ale to plewienie, brrrr :sorry:


Oto zabawka: Masażer zwierzątko - EMPIS
Jak widzicie ładna to ona nie jest. To masażer, więc do tego wibruje. Mnie ten ruch przeszkadza, ciężko mi trzymać ją w dłoni… a Szymonem jak ją przytulał to aż cały wibrował :tak: i najwyraźniej bardzo mu to odpowiadało. Więc może sobie matka myśleć o zabawce co chce, ale Synuś wie lepiej :tak: Jego uczucie do niej było tak gorące i spontaniczne, że zabawka jutro będzie u nas ;-)

Kasik, z tego założenia wychodzę i dlatego tak się błąkam po tych lekarzach. Wolę w te stronę przesadzić. I tak mam ciągle schizę z tą jego alergią nie wiadomo na co. Mam nadzieję, że uda Ci się załapać na refundację (zresztą każdej z Was, która tego potrzebuje), czyli niech FSH wystarczy.

Lalka, plamienie po iui jest normalne, więc spokojnie :tak:

Anika, dzięki za informację o alergolog, na pewno w poniedziałek zadzwonię. Może to ona będzie tą, która nam pomoże, oby! Zazdroszczę kwiaciarni w domu ;-)

Enni, no rośnie chłopak, rośnie :tak: Choć nie jest jakiś specjalnie duży, ale też nie ma po kim – rodzice średniego wzrostu ;-) Waży też zupełnie normalnie – trochę ponad 7 kg, ale to akurat daje mi się we znaki, bo noszenia wymaga często, bardzo często :-D Trzymam kciuki za podglądano, żeby się endo ładnie rozwinęło &&&&&&&

Miłego weekendu Dziewczęta :rofl2:
 
Enni trzymam kciukasy &&&&&&& za wielkie endo!

Lalka, za wieeeeeelką betę u Ciebie juz niedługo. &&&&&&

piekne sa Wasze opowieści. Romantyczne! Ech.....

A ja wpadlam sie pochwalić, ze zrobiłam bhcg i wartość 1373. Chyba ładnie rosnie. Hehe ... I buzke zmieniłam.... Ale myślałam, ze to buźka baaaardzo zdziwiona była:))

milych snow.
 
Yoanna czytając o tej zabawce przypomniał mi się jeden z odcinków sexu w wielkim mieście. W skrócie. Chlopiec Mirandy strasznie płakał całymi dniami i nocami nic nie pomagało...i skończyło się tak ze jedna z tych babek (Samanta) przyszła w odwiedziny akurat z wibratorem i ten chłopczyk się uspokajal jak ten wspomniany umilacz wibrowal. Więc pewnie coś w tym jest :)
 
Cel osiągnięty. Dostałam 200 j puregonu na 6 dni, 2 × cetroide, 2×1 encorton i tinidazol dla mnie i dla m. Mam być w piątek na podgladanie i zostać do punkcji. M do mnie dojedzie.Pewnie szybko będzie bo mam krótkie cykle. Transfer jest na 3 albo 5 dzień od punkcji? Oni dzwonią wcześniej że np. Jutro transfer?
A zaplacilam 1600 zl i dr powiedział ze on sam nie wie jak to będzie z ta refundację nawet nie wie jak recepty wypisywać bo oczywiście to polska
 
reklama
MagdaM kwasu broń Boże nie odstawiaj bo w żadnym z tych leków go nie ma. A jaką dawkę bierzesz bo ja 5 mg, na receptę.

ja biorę folik. mam problem z tym 5mg bo nie jestem w stanie po nim funkcjonować. poprostu śpię. może zarzucę poprostu po 2xdziennie?

Magda, właśnei chcę sięgnąc po tę książkę! polecasz? ps. masz rację - kazdy ma jakies braki w literaturze:) a najgorsze, ze zycia nie starczy, by wszytsko przeczytac...

anika ja bardzo śledziłam samą wyprawę i to co działo się w jej trakcie. nie znałam tych ludzi, ale ponieważ empatyczna jestem jakoś tak bardzo przeżywałam tę tragedię. książka jest niesamowita. ja przeczytałam połowę dopiero, ale moja mama już skończyła (połknęła ją w dwa wieczory) polecam baaardzo czyta się jednym , no może dwoma tchami:-)

Bry;)a ja kochane dzisiaj byłam na podglądanku. no i od środy mój pęchol wystrzelił jak z procy :szok: 2 dni temu miał 12mm a dzisiaj 17, ale endo troszkę małe bo 6, dostałam 75j gonalu i w niedziele podglądanko:)

super kochana:-) niech endo rośnie

Magda a z Ciebie to prawdziwa ogrodniczka widzę :happy2: zazdraszczam. Ja grzebie jedynie w małych skrzyneczkach na balkonie, choć w tym roku to skromnie u mnie z kwieciem.

Prawdziwie męskie zakupy :laugh2:

bardzo lubię pracę w ogrodzie. choć dziś padam na pysk;-) ooo ja mam takie same męskie zakupy. ja połowy damskiej części nie przejdę a mój mąż już z zakupami przy kasie stoi. wścieka mnie to:wściekła/y:

A ja wpadlam sie pochwalić, ze zrobiłam bhcg i wartość 1373. Chyba ładnie rosnie. Hehe ... I buzke zmieniłam.... Ale myślałam, ze to buźka baaaardzo zdziwiona była:))

milych snow.

pyszne wieści:-D

Cel osiągnięty. Dostałam 200 j puregonu na 6 dni, 2 × cetroide, 2×1 encorton i tinidazol dla mnie i dla m. Mam być w piątek na podgladanie i zostać do punkcji. M do mnie dojedzie.Pewnie szybko będzie bo mam krótkie cykle. Transfer jest na 3 albo 5 dzień od punkcji? Oni dzwonią wcześniej że np. Jutro transfer?
A zaplacilam 1600 zl i dr powiedział ze on sam nie wie jak to będzie z ta refundację nawet nie wie jak recepty wypisywać bo oczywiście to polska

no właśnie obawiam się, że jak to w Polsce, zanim ogarną zasady to leki ściągną z listy refundowanych
Milena ja nie rozumiem co to znaczy że lekarz nie wie jak receptę wypisać?



yoanna82
ja sobie podglądam na you tubie jak robia dziewczyny fryzury. niektóre takie proste są że się nie chce wierzyć. a ja być Ci wyplewiła co tam chcesz, a posprzątasz mi dom? :-) zabawka Szymonka interesująca. pamiętam ten odcinek o którym Milena pisze hahahahahha:-D




udanego weekendu
 
Do góry