reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ale sie lawendowo zrobiło. Ja niestety anty kwiatowa jestem. No może jakbym się znalazła na takim polu pełnym słoneczników ... Generalnie potrafie zniszczyć każdego kwiatka (zupełnie niechcący), nawety takiego którym nie trzeba się specjalnie zajmować.

A od Pani Psorki to mi sie chyba pała należy, bo Ani nie czytałam. Kiedyś w ogóle nie lubiłam czytać, ale jak to w życiu do wszystkiego trzeba dorosnąć.

Kasik jak palec?

Smerfeta ja też mam jakiś uraz do podróży samochodem po naszym ostatnim wyjeździe nad morze. Przed wyjazdem oddaliśmy go do mechanika żeby wszystko posprawdzał i niemałą kasę u niego zostawiliśmy, a minęliśmy Gdańsk i padło dosłownie wszystko (nawet awaryjne nie działały).

Agaawa pięknie beta przyrasta. Nie mogę się doczekać Twojej wizyty u drka.

Enni &&&&&&&&&&&&&&& i ----------------------------------- za endo.

Yoanno dziękuję, że pytasz. Hania nadal grzeczniutka, aż się boję tak chwalić.
 
Milena, MagdaM, to dodam, że ten robaczek dzięki tym wibracjom i kulkom zamiast stóp tak sunie po podłożu, dotknięty przesuwa się w daną stronę i to się Szymonkowi bardzo podoba. Ale może wibrator Samanty też tak potrafi? :baffled:

Milena, ruszyło u Ciebie :tak: Mocno trzymam kciuki i będę wypatrywała wieści &&&&&&

MagdaM, jak tylko dorobię się ogródka, mamy deala ;-)

Kasik, wypocznij i nabierz sił :-) I brawo za trwanie w postanowieniu antybasenowym :tak: Z tym palcem Twoim aż sie wierzyc nie chce, że przez taką błahostkę tyle problemów... Oby szybko mineły.

Agaawa, cieszę się bardzo, że tak się wszystko pięknie rozwija i również czekam na wieści z wizyty :tak:

Ladybea, dzieci lubią być chwalone - chwal śmiało. Grzeczna dziewczynka, więc jej się w głowie nie przewróci ;-)
 
Hej Babole ;-)

Kasik bezsenność czy tak wciągająca książka? :happy2:
Kończę pakowanie i zaraz jedziemy na godzinkę do rodziców odstawić psiaka, obiadek i w drogę do Łodzi :sorry2: Denerwuje się tym wszystkim ale też mam nadzieję, że uda się w końcu zrobić histero, może poszerzenie szyjki macicy... Obawiam się też wyników immunologicznych. Nie znam się na nich więc prof wciśnie mi pewnie wszystko. Ale jak radziły dziewczyny na wątku ivf chyba będę musiała wszystko zapamiętać, wrócić do domu i rozważyć co dalej.

Miłej niedzieli!!!
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) od godzinki w hotelu jesteśmy. Trochę na siłowni rozruszałam kości ;-)

Kasik a literki nie uciekały po tych %? ;-)

Yoanna już ząbek?! Ale szybko :-) gratulacje!

Ladybea masz już wszystko przygotowane dla Hani? Wózek, ubranka?

A co do chwalenia pól lawendowych to chciałam zapytać czy choć trochę lubicie polskie pola rzepakowe? ;-)
 
Do góry